Епідемії грипу у столиці немає. Комісія з освіти відхилила петицію про закриття шкіл на карантин

КМДА

Tool items

1228

Епідемії грипу у столиці немає. Комісія з освіти відхилила петицію про закриття шкіл на карантин

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту депутати відхилили петицію про закриття шкіл у Києві та області на карантин у зв'язку з епідеміологічною ситуацією.

Як надали роз'яснення у Головному Управлінні Держпродспоживслужби в м. Києві, наразі епідеміологічний поріг захворюваності на грип та ГРВІ не перевищено.

“Наразі ми маємо проблематику по грипу та ГРВІ, йде підйом захворюваності. Проте це типова ситуація для зимового періоду і високої інтенсивності ми не спостерігаємо. Тому питання щодо введення обмеження навчання у столиці наразі не стоїть. У нас рівень захворюваності не досягає епідпорогу. На сьогодні ми маємо -47%, за прогнозованими показниками це буде -20%”, - повідомив начальник Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві Олег Рубан.

“Наразі немає підстав ні за показниками захворюваності, ні за погодними умовами для закриття наших закладів освіти. Тому петицію було відхилено. Разом з тим ми звернулися до Кабінету Міністрів України з проханням  забезпечити місто Київ додатковою кількістю вакцин від захворювання на кір”, - зазначила голова постійної комісії Київради з питань освіти  Ганна Старостенко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про присвоєння Комісаренку С.В. звання "Почесний громадянин міста Києва"
  • Про внесення доповнень у додаток до рішення Київської міської ради від 20.12.2018 №486/6537 «Про затвердження плану діяльності Київської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік»
  • Про укладання договорів міни квартир (житлових приміщень) з фізичними особами
  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунальних підприємств
  • Про залучення кредиту Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) комунальним підприємством «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про деякі питання управління підприємствами, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Лютеранській, 33 (літ.Б) у Печерському районі м. Києва ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «БЛАГО» - СТРАХОВА КОМПАНІЯ» для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку (офісу)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 07.02.2019 № 96/6752 «Про продаж земельної ділянки або права оренди на неї на земельних торгах (аукціоні) для будівництва, експлуатації та обслуговування торговельного центру з закладами громадського харчування на вул. Академіка Заболотного, 47 у Голосіївському районі м. Києва» (справа Є-1543
  • Про передачу громадянці Рудусі Наталії Євгенівні у приватну власність земельної ділянки для експлуатації і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у проїзді Калиновий Ріг, 20 в Оболонському районі міста Києва А-23319
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 06.06.2018 № 926/4990 «Про продаж земельної ділянки або права оренди на неї на земельних торгах (аукціоні) для будівництва, експлуатації та обслуговування комплексу для обслуговування автомобілістів на розі Столичного шосе та вул. Лютневої у Голосіївському районі м. Києва» (справа Є-1542)