Епідемії грипу у столиці немає. Комісія з освіти відхилила петицію про закриття шкіл на карантин

КМДА

Tool items

1731

Епідемії грипу у столиці немає. Комісія з освіти відхилила петицію про закриття шкіл на карантин

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту депутати відхилили петицію про закриття шкіл у Києві та області на карантин у зв'язку з епідеміологічною ситуацією.

Як надали роз'яснення у Головному Управлінні Держпродспоживслужби в м. Києві, наразі епідеміологічний поріг захворюваності на грип та ГРВІ не перевищено.

“Наразі ми маємо проблематику по грипу та ГРВІ, йде підйом захворюваності. Проте це типова ситуація для зимового періоду і високої інтенсивності ми не спостерігаємо. Тому питання щодо введення обмеження навчання у столиці наразі не стоїть. У нас рівень захворюваності не досягає епідпорогу. На сьогодні ми маємо -47%, за прогнозованими показниками це буде -20%”, - повідомив начальник Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві Олег Рубан.

“Наразі немає підстав ні за показниками захворюваності, ні за погодними умовами для закриття наших закладів освіти. Тому петицію було відхилено. Разом з тим ми звернулися до Кабінету Міністрів України з проханням  забезпечити місто Київ додатковою кількістю вакцин від захворювання на кір”, - зазначила голова постійної комісії Київради з питань освіти  Ганна Старостенко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про припинення Благодійному Фонду сприяння розвитку гуманітарних та економічних наук «Міжнародний діловий центр» права постійного користування земельною ділянкою на вул. Івана Франка, 28 у Шевченківському районі м. Києва (592838111)
  • Про внесення змін до деяких рішень Київської міської ради щодо проведення пленарних засідань Київської міської ради та її органів в режимі онлайн
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 06.02.2020 № 4/8174 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 22.12.2016 № 787/1791 «Про затвердження Положення про громадський бюджет міста Києва» та про затвердження Параметрів громадського бюджету на 2021 рік
  • Про внесення змін до Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2019-2023 роки, затвердженою рішенням Київської міської ради від 14 листопада 2019 року № 222/7795
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 18 грудня 2018 року № 465/6516 «Про затвердження Міської цільової програми розвитку інформаційно-комунікативної сфери міста Києва на 2019 – 2021 роки»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 02 квітня 2015 року № 318/1183 «Про затвердження Положення та Регламенту Департаменту (Центру) надання адміністративних послуг виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)»
  • Про погодження призначення Харченка О.В. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про внесення змін до таблиці № 1 до додатка 5 до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року № 242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про надання Київському комунальному об’єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування зелених насаджень на вул. Холмогорській у Голосіївському районі міста Києва (624230111)
  • Про відмову громадянці Стицюк Ірині Петрівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд поблизу провулку Соснового у Деснянському районі міста Києва (201071647)