Ефективна співпраця між містами-побратимами: відбулась онлайн-зустріч першого заступника голови КМДА Миколи Поворозника із заступником мера Торонто Майклом Томпсоном

Tool items

Сьогодні відбулась онлайн-зустріч першого заступника голови КМДА Миколи Поворозника із заступником мера Торонто Майклом Томпсоном, яка ще раз підтвердила ефективну співпрацю між містами-побратимами.

«Друзі! Про підтримку Києва та України сьогодні поспілкувався із заступником мера Торонто  Майклом Томпсоном. Онлайн-зустріч іще раз підтвердила ефективну співпрацю між нашими містами-побратимами», – розповів Микола Поворозник у своїй сторінці Facebook.

Зокрема, обговорили актуальні теми: втрати української столиці за час повномасштабного вторгнення російських військ. Про пошкоджені житлові будинки, школи та дитячі садочки.

Під час розмови Микола Поворозник також наголосив, що українці сьогодні боряться не тільки за свої міста і свою країну:

«Ми відстоюємо загальноєвропейські принципи демократії, прав людини і верховенства права. Оскільки Росія замахнулася на весь цивілізований світ. Ми вдячні за солідарність з Україною, за віру Канади у незалежну і вільну Україну. Вивіска «Free Ukraine» перед Консульством Росії в Торонто ще раз засвідчила всьому світу нашу міцну дружбу».

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про питання оплати праці працівникам закладів освіти комунальної власності територіальної громади міста Києва в умовах воєнного стану
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної організації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Муніципальна охорона»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021–2025 роки»
  • Про надання додаткових пільг та гарантій киянам, які приймали (приймають) участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, членам їх сімей, членам загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України
  • Про організаційні питання, пов'язані з ефективним використанням та збереженням доріг Солом’янського району міста Києва
  • Про надання управлінню освіти Подільської районної в місті Києві державної адміністрації згоди на списання майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про поновлення фізичній особі-підприємцю Філімонову Олександру Віталійовичу договору оренди земельної ділянки від 10 грудня 2012 року № 66-6-00617 (320511014)
  • Про надання Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «ОБОЛОНСЬКА 7'Я» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування багатоквартирного будинку та прибудинкової території на набережній Оболонській, 7 в Оболонському районі міста Києва (783333397)
  • Про передачу Товариству з обмеженою відповідальністю «ДОЛЯ І КО. ЛТД» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівель і споруд виробничо-технологічної бази на вул. Любомирській, 3А у Голосіївському районі міста Києва (314483092)