Ефективна співпраця між містами-побратимами: відбулась онлайн-зустріч першого заступника голови КМДА Миколи Поворозника із заступником мера Торонто Майклом Томпсоном

Tool items

Сьогодні відбулась онлайн-зустріч першого заступника голови КМДА Миколи Поворозника із заступником мера Торонто Майклом Томпсоном, яка ще раз підтвердила ефективну співпрацю між містами-побратимами.

«Друзі! Про підтримку Києва та України сьогодні поспілкувався із заступником мера Торонто  Майклом Томпсоном. Онлайн-зустріч іще раз підтвердила ефективну співпрацю між нашими містами-побратимами», – розповів Микола Поворозник у своїй сторінці Facebook.

Зокрема, обговорили актуальні теми: втрати української столиці за час повномасштабного вторгнення російських військ. Про пошкоджені житлові будинки, школи та дитячі садочки.

Під час розмови Микола Поворозник також наголосив, що українці сьогодні боряться не тільки за свої міста і свою країну:

«Ми відстоюємо загальноєвропейські принципи демократії, прав людини і верховенства права. Оскільки Росія замахнулася на весь цивілізований світ. Ми вдячні за солідарність з Україною, за віру Канади у незалежну і вільну Україну. Вивіска «Free Ukraine» перед Консульством Росії в Торонто ще раз засвідчила всьому світу нашу міцну дружбу».

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Порайка А.М.
  • Про звернення Київської міської ради до Комплексу відпочинку «Пуща-водиця» Державного управління справами щодо відмови від права постійного користування на земельну ділянку з кадастровим номером 8000000000:78:318:0003 на вул. Вишгородська, 150 у Оболонському районі міста Києва
  • Про зміну назви комунального підприємства «ЛІК» м. Києва» та реорганізацію шляхом приєднання комунального підприємства «МІСЬКИЙ МАГАЗИН» виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про проведення перевірки належного виконання умов договорів оренди, позички та охоронних договорів укладених щодо комунального майна територіальної громади міста Києва, здійснення контролю за використанням такого майна, орендарем чи користувачем (позичальником) якого є релігійні організації (об’єднання), керівний центр (управління) яких