Два столичних театри отримали нові назви

Tool items

3861

Два столичних театри отримали нові назви

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської депутати прийняли рішення “Про перейменування деяких театрально-видовищних закладів культури комунальної власності територіальної громади міста Києва”.

Відповідно до рішення, “Київський муніципальний академічний театр ляльок” перейменовується на комунальний заклад “Театрально-видовищний заклад культури “Київський муніципальний академічний театр ляльок на лівому березі Дніпра”. Таким чином в назві вказується географічне розташування театру.

Таке уточнення потрібне, в першу чергу, для самих киян та гостей столиці, адже виникали неодноразові випадки, коли люди купуючи квитки в ляльковий театр, який знаходиться на лівому березі Дніпра, приходили на виставу в ляльковий театр у центрі міста. Аби мінімізувати такі незручності, керівництво театру звернулося з проханням в назві уточнити місце розташування закладу.

Також перейменували “Експериментальну майстерню “Театр маріонеток”.

“Із назви вилучено слово “експериментальний”, адже відповідний театр створено понад 20 років тому і за цей час він довів, що може працювати як повноцінний заклад культури. Таким чином театр отримав нову назву — “Театрально-видовищний заклад культури “Творча майстерня “Театр маріонеток”,— наголосила співавтор рішення, депутат Київради Ганна Старостенко.

Рішення підтримали 84 депутати. 

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31 січня 2019 року № 8/6664 «Про затвердження Порядку використання Київською міською радою Колонної зали та конференц-зали для проведення заходів»
  • Про внесення змін та доповнень до Положення про фінансово-кредитну підтримку суб’єктів малого та середнього підприємництва у місті Києві, затвердженого рішенням Київської міської ради від 21 вересня 2017 року № 46/3053
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки
  • Про реорганізацію закладів з надання психіатричної допомоги, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про надання ДЕРЖАВНІЙ УСТАНОВІ «ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ ПІДРОЗДІЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель і споруд на вул. Святошинській, 27 у Святошинському районі міста Києва (647114166)
  • Про відмову громадянці Білас Мирославі Юріївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Бобринецькій, 115 у Деснянському районі міста Києва (330172928)
  • Про відмову приватному акціонерному товариству «Нові Інжинірингові Технології» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування паркінгів та автостоянок на землях житлової та громадської забудови на вул. Алли Тарасової, 5 у Шевченківському районі міста Києва (702707018)
  • Про приватизацію громадянами Ніколаєвою Світланою Леонідівною, Марудою Катериною Валеріївною, Марудою Микитою Сергійовичем, Троценко Оленою Валеріївною, Троценком Данилом Юрійовичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Панорамній, 12 у Голосіївському районі міста Києва (
  • Про прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Києва автомобільних доріг в мікрорайоні «Жуляни» у Солом’янському районі м. Києва