Дорожники столиці працюють в умовах воєнного стану, щоб місто було охайним

Tool items

Столичні дорожники продовжують працювати в умовах воєнного стану, щоб місто було охайним. Про це повідомив Департамент транспортної інфраструктури.  

Зокрема, дорожники очищають наноси із зливоприймачів, відкачують воду у підземних пішохідних переходах, ремонтують ці переходи, здійснюють дрібний ремонт інфраструктурних об’єктів.

Також вручну і механізовано прибирають вулиці, запущено механізовану мийку відбійників. І, за інформацією Департаменту, це лише малий перелік щоденних робіт, які тривають наразі столиці.

«Завдяки праці наших комунальників, незважаючи ні на що, весну ми зустрічаємо в охайному місті», – наголосив Департамент на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, що в Києві попри воєнний стан комунальники продовжують регулярно прибирати вулиці та дороги міста – як у центрі, так і в усіх районах міста.

Окрім цього, понад 2,3 тисячі працівників комунальних керуючих компаній прибирають вулиці та прибудинкові території. А щодня відходи з вулиць та дворів вивозять до 90 сміттєвозів.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Порайка А.М.
  • Про звернення Київської міської ради до Комплексу відпочинку «Пуща-водиця» Державного управління справами щодо відмови від права постійного користування на земельну ділянку з кадастровим номером 8000000000:78:318:0003 на вул. Вишгородська, 150 у Оболонському районі міста Києва
  • Про зміну назви комунального підприємства «ЛІК» м. Києва» та реорганізацію шляхом приєднання комунального підприємства «МІСЬКИЙ МАГАЗИН» виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про проведення перевірки належного виконання умов договорів оренди, позички та охоронних договорів укладених щодо комунального майна територіальної громади міста Києва, здійснення контролю за використанням такого майна, орендарем чи користувачем (позичальником) якого є релігійні організації (об’єднання), керівний центр (управління) яких