До комунальної власності територіальної громади міста прийнято чотири заклади дошкільної освіти

Tool items

Чотири столичних заклади дошкільної освіти безоплатно передано з державної до комунальної власності територіальної громади Києва. Йдеться про заклади дошкільної освіти (ясла-садки) № 3/750, № 7/788, №4/353, № 6/549. Таке рішення було прийнято сьогодні, 14 грудня, на пленарному засіданні Київської міської ради 62 депутатами. 

Як зазначив заступник голови КМДА, депутат Київської міської ради Валентин Мондриївський, після зміни форми власності заклади дошкільної освіти продовжать функціонувати відповідно до їх спеціалізації.

«Передача відомчих садочків до комунальної власності – це приклад ефективної співпраці міської адміністрації й Служби безпеки України. Місто працює над тим, щоб столичні заклади дошкільної освіти були забезпечені всім необхідним для комфортної та злагодженої роботи. Ми враховуємо різноманітні аспекти, спрямовані на підвищення якості надання освітніх послуг для діточок. Сьогодні ми прийняли до комунальної власності територіальної громади ще чотири садочки. І тепер ми в законній площині будемо забезпечувати їхню роботу та своєчасне обслуговування», – наголосив Валентин Мондриївський.

Заступник голови КМДА додав, що заклади дошкільної освіти будуть передані до сфери управління районних в місті Києві державних адміністрацій.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про продаж земельної ділянки на вул. Бориспільській, 13 у Дарницькому районі м. Києва ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ФАРМАЦЕВТИЧНА ФІРМА «ДАРНИЦЯ» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (381127271)
  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Порайка А.М.
  • Про звернення Київської міської ради до Комплексу відпочинку «Пуща-водиця» Державного управління справами щодо відмови від права постійного користування на земельну ділянку з кадастровим номером 8000000000:78:318:0003 на вул. Вишгородська, 150 у Оболонському районі міста Києва
  • Про зміну назви комунального підприємства «ЛІК» м. Києва» та реорганізацію шляхом приєднання комунального підприємства «МІСЬКИЙ МАГАЗИН» виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про збільшення розміру статутних капіталів комунальних підприємств – керуючих компаній з обслуговування житлового фонду районів м. Києва
  • Про деякі питання діяльності закладів освіти, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва та передаються до сфери управління Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації
  • Про внесення змін у додаток 4 до рішення Київської міської ради від 15 грудня 2022 року № 5907/5948 «Про безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва гуртожитку та зовнішніх інженерних мереж ПрАТ «АТЕК» та внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 24 травня 2012 року № 596/7933 «Про
  • Про затвердження міської цільової програми «Діти. Сім’я. Столиця на 2025-2027 роки»
  • Про надання ОБ'ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «КИЇВЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на вул. Братиславській, 12 у Деснянському районі міста Києва (625974474)