До комунальної власності територіальної громади міста Києва прийняли інженерні мережі зовнішнього освітлення у парку «Юність»

Tool items

До комунальної власності територіальної громади міста Києва прийнято інженерні мережі зовнішнього освітлення у парку «Юність». Парк розташовано на розі вулиць Пилипа Козицького та Уманської в Солом'янському районі.

Таке рішення було прийнято сьогодні, 21 жовтня, на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради IX скликання. Рішення підтримали 72 депутати.

За словами депутата Київської міської ради, члена постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Олега Костюшка, необхідно забезпечити належне утримання інженерних мереж зовнішнього освітлення у парку «Юність» та проводити своєчасний ремонт з метою безперервного освітлення території у вечірній час.

«У парку потрібно модернізовувати інженерні мережі та зменшувати енерговитрати внаслідок використання енергоощадних технологій. Для цього мережі обліковують на балансі комунального підприємства, яке буде виконувати роботи. Важливо створювати комфортні умови для відпочинку киян та підвищувати рівень безпеки на вулицях міста», – зазначив Олег Костюшко.

Депутат додав, що інженерні мережі зовнішнього освітлення будуть передані в управління профільному комунальному підприємству «Київміськсвітло», яке має необхідну техніку, штатних працівників та досвід проведення аналогічних робіт.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на бульв. Чоколівському, 10 у Солом'янському районі міста Києва (729970411)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі павільйону 6ПЗ на вул. Андрея Шептицького Митрополита, 24 у Дніпровському районі міста Києва (354194580)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі теплового пункту на просп. Маяковського Володимира, 69-А у Деснянському районі міста Києва (656514158)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Шолом-Алейхема, 19-А у Деснянському районі міста Києва (575841617)
  • Про передачу малому приватному підприємству «ІНТЕРСЕРВІС-АСП» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівель торгівлі на Печерській площі, 1 у Печерському районі міста Києва (534844591)