До Дня захисників і захисниць України у столиці покажуть кінострічку «Тримай біля серця»

Tool items

До Дня захисників і захисниць України у столиці покажуть кінострічку «Тримай біля серця». 

Як зазначили в КП «Київкінофільм», зйомки фільму пройшли у Вінниці та на військовому полігоні підрозділу «Ягуар» у місті Калинівка Вінницької області.  

«Фільм розповідає про події 2014 року на сході України. Колишній військовий Сергій Вітрук не може знайти душевного спокою, оскільки робота не приносить задоволення, а з дружиною немає порозуміння, одна радість – дочка Зорянка. А тут іще події на сході – антитерористична операція. Загибель колеги стає останньою краплею та Сергій вирішує добровільно повернутись в армію. Його підрозділ потрапляє в оточення і саме там відбувається несподівана зустріч, яка змінює життя героя», – розповіли в КП «Київкінофільм». 

Розклад кінопоказів:  

14 жовтня 

– у кінотеатрі «Старт» (початок о 17:00). Вхід вільний;           

– у кінотеатрі «Флоренція» (початок о 17:00). Вхід вільний; 

– у кінотеатрі «Кінотеатр імені Т. Г. Шевченка» (початок о 17:00). Вхід вільний; 

– у кінотеатрі «Лейпциг» (початок о 17:00). Після перегляду фільму зустріч із творчою групою. Вхід вільний. 

15 жовтня 

– у кінотеатрі «Ліра» (початок о 15:00). Після перегляду фільму зустріч із творчою групою. Вхід вільний.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про перейменування бульвару у Печерському районі міста Києва
  • Про надання ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, експлуатації та обслуговування комплектної трансформаторної підстанції на перетині вул. Свято-Георгіївської та пров. Кучанського у Деснянському районі міста Києва (
  • Про поновлення приватному акціонерному товариству «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» договору оренди земельної ділянки від 27 грудня 2012 року № 75-6-00572 (458050037)
  • Про поновлення приватному акціонерному товариству «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» договору оренди земельної ділянки від 26 жовтня 2012 року № 75-6-00561 (638810529)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Тростянецькій, 8-б у Дарницькому районі