До Дня українського козацтва в муніципальній книгарні «Сяйво книги» відбудеться лекція про епоху козаків

Tool items

До Дня українського козацтва в муніципальній книгарні «Сяйво книги» відбудеться лекція про епоху козаків. 

Як повідомили в КП «Міський магазин», упродовж багатьох століть у нашій країні відбувались події, які одна за одною закладали фундамент для становлення незалежної України. 

«Одним з ключових періодів у нашій історії є доба козацтва, оскільки саме козаки створили Запорізьку Січ, яка стала важливим етапом у формуванні української державності. Саме тому до Дня українського козацтва реконструктор і пропагандист історичної науки Віталій Павленко розповість, звідки походить рід козаків, що важливіше за шаровари, та чому не варто захоплюватись характерниками», – зазначили в КП «Міський магазин».  

У КП «Міський магазин» додали, що у приміщенні книгарні розташоване укриття, яким можуть скористатись слухачі лекції на час повітряної тривоги.  

Лекція відбудеться 13 жовтня (початок о 17:00) в муніципальній книгарні «Сяйво книги», яка  розташована за адресою: вул. Велика Васильківська, 6. Вхід вільний.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про перейменування бульвару у Печерському районі міста Києва
  • Про надання ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, експлуатації та обслуговування комплектної трансформаторної підстанції на перетині вул. Свято-Георгіївської та пров. Кучанського у Деснянському районі міста Києва (
  • Про поновлення приватному акціонерному товариству «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» договору оренди земельної ділянки від 27 грудня 2012 року № 75-6-00572 (458050037)
  • Про поновлення приватному акціонерному товариству «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» договору оренди земельної ділянки від 26 жовтня 2012 року № 75-6-00561 (638810529)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Тростянецькій, 8-б у Дарницькому районі