До Дня українського кіно у столиці відбудеться показ документальної стрічки «Голлівуд над Дніпром. Сни з Атлантиди»

Tool items

До Дня українського кіно у столиці відбудеться показ документальної стрічки «Голлівуд над Дніпром. Сни з Атлантиди» режисера Олега Чорного за сценарієм Станіслава Цалика.

Як зазначили в КП «Київкінофільм», у фільмі йдеться про мальовниче село Бучак на Канівщині, яке з 1950-х років завдяки режисеру Олександру Довженку стало своєрідним Голлівудом над Дніпром.

«Село та його околиці слугували знімальним майданчиком для багатьох відомих кінострічок. Зйомки в селі припинились у 1972 році, коли було здано в експлуатацію Канівську ГЕС, а Бучак частково затопили штучним Канівським морем. Унікальний український Голлівуд перетворився на затоплену Атлантиду. У 2016 році документальний фільм «Голлівуд над Дніпром. Сни з Атлантиди» та його творців було відзначено мистецькою премією «Київ» імені Івана Миколайчука, а у липні 2022 року найбільша база даних фільмів у світі «Internet Movie Database» включила цю стрічку до списку «50 українських документальних фільмів», обов'язкових для перегляду, які репрезентують особливості українського народу та історії України», – розповіли в КП «Київкінофільм».

У КП «Київкінофільм» додали, що після перегляду документального фільму відбудеться зустріч з авторами та акторами фільму.

Захід відбудеться 10 вересня о 15:00 у кінотеатрі «Ліра» (вулиця Велика Житомирська, 40).
Вхід на подію вільний.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про питання оплати праці працівникам закладів освіти комунальної власності територіальної громади міста Києва в умовах воєнного стану
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної організації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Муніципальна охорона»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021–2025 роки»
  • Про надання додаткових пільг та гарантій киянам, які приймали (приймають) участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, членам їх сімей, членам загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України
  • Про надання ОБ'ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «ДМИТРІВСЬКА 82» земельної ділянки в постійне користування для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на вул. Дмитрівській, 80-82 у Шевченківському районі міста Києва (757881441)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі індивідуального теплового пункту на вул. Щусєва, 12-А у Шевченківському районі міста Києва (462413835)
  • Про затвердження детального плану території реконструкції частини промрайону Воскресенський у Дніпровському районі м. Києва
  • Про перейменування комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київкінофільм»
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНТЕРНАЦІОНАЛЬНА АВТОМОБІЛЬНА КОМПАНІЯ» земельних ділянок в оренду для розміщення та ремонту об'єктів інженерної, транспортної, енергетичної інфраструктури, об'єктів зв'язку та дорожнього господарства (в тому числі проїзду) між вул. Шевченка, вул. Гуцульською та новою автодорогою