До Дня туризму для юних мандрівників проведуть екскурсію Пейзажною алеєю

Tool items

До Дня туризму для юних мандрівників проведуть екскурсію Пейзажною алеєю. Ініціаторами екскурсії є Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації спільно з КНП «Київський центр розвитку туризму». 

Як зазначила начальниця Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації Марина Радова, Пейзажна алея – одне з найпопулярніших місць серед киян і гостей столиці, оскільки унікальні казкові скульптури приваблюють не лише дітей, а й дорослих. 

«Під час екскурсії юні мандрівники дізнаються історію та особливості створення Пейзажної алеї. Діти матимуть можливість намалювати картинку Маленькому принцу, посміхнутись Алісі із Країни див, погойдатись на лаві-гойдалці та посидіти на «даху старовинного замку». Також учасники почують багато різних містичних легенд про цю місцевість», – розповіла Марина Радова. 

Начальниця Управління туризму та промоцій КМДА додала, що батьки юних мандрівників зможуть насолодитись краєвидами на історичний Поділ, які відкриваються з Пейзажної алеї. 

Екскурсія відбудеться 27 вересня (початок об 11:00). Збір біля Національного музею історії України за адресою: вул. Володимирська, 2. 

Для участі обов'язкова реєстрація за телефоном: (044) 278-48-64.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про відзначення на території міста Києва пам’ятних дат і ювілеїв у 2023 році
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СТОЛИЧНА ПРОЕКТНО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ» земельної ділянки в оренду для влаштування об’єкту інженерно-транспортної інфраструктури (заїзду та виїзду) на вул. Академіка Туполєва у Шевченківському районі міста Києва (481399249)
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (433533002)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг в межах кварталів 40, 44 Дарницького лісництва у Дарницькому районі міста Києва (324477370)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 6 кварталі Дарницького лісництва у Дарницькому районі міста Києва (553444662)