До Дня Незалежності України у столиці створять ряд нових квіткових панно на патріотичну тематику

Tool items

До Дня Незалежності України у столиці створять ряд нових квіткових панно на патріотичну тематику.

Про це повідомив генеральний директор КО «Київзеленбуд» Олексій Король в інтерв'ю виданню «Вечірній Київ».

Як розповів Олексій Король, до кінця літа в місті буде висаджено нові квіткові композиції та дерева.

«Ми в теплицях маємо ще не висаджені й вирощуємо нові квіти. Гадаю, до Дня Незалежності України, але ми все ж таки сподіваємося, що наша перемога буде раніше – то до дня перемоги, співробітники комунальних підприємств будуть прикрашати місто новими композиціями. Крім цього, невдовзі вздовж вулиці Зоологічна буде висаджено клени, а також зелені насадження з'являться у новостворених зелених зонах, зокрема вже тривають роботи у сквері по вулиці Шалом Алейхема, 3. Наразі зелені насадження висаджують переважно там, де є система поливу, а основна висадка запланована на осінь. У пріоритеті для висадження в Києві є лісоутворюючі породи дерев нашої кліматичної зони – клени, липи, дуби, тополі», – зазначив генеральний директор КО «Київзеленбуд». 

Олексій Король додав, що створені у травні-червні квіткові панно будуть прикрашати місто до жовтня, а можливо й до перших холодів. За ними регулярно доглядають, здійснюють полив та прополюють.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про встановлення відзнаки за сприяння обороні Києва
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  • Про безоплатну передачу у державну власність майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»