До Дня бібліотек в Оболонському районі відбувся бібліофест «Разом до Перемоги!»

Tool items

До Дня бібліотек в Оболонському районі відбувся бібліофест «Разом до Перемоги!». Програма заходу включала благодійний ярмарок «Підтримай Збройні сили України», плетіння маскувальних сіток, різноманітні майстер-класи, «казкова фотозона», аквагрим і рухливі ігри для всієї родини.  

За словами депутатки Київської міської ради Мирослави Смірнової, наша команда провела насичений день разом з мешканцями району та привітала оболонських бібліотекарів з професійним святом. 

«У рамках бібліофесту відбувся екологічний флешмоб «Збережи життя», учасники якого створювали екоінсталяції з пластикових кришок. Також серед найменших учасників пройшов конкурс дитячих патріотичних малюнків. Хочеться, щоб наші діти навіть в умовах постійних тривог могли відчувати справжнє дитинство. Крім цього, після заходу мала нагоду поспілкуватись з переселенцями і переконалась, що організація подібних заходів допомагає швидше адаптуватись у новій спільноті», – розповіла Мирослава Смірнова.  

Депутатка подякувала усім, хто долучився до бібліофесту, зокрема до благодійного ярмарку, оскільки усі зібрані кошти будуть спрямовані на підтримку Збройних сил України.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про перейменування бульвару у Печерському районі міста Києва
  • Про надання ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, експлуатації та обслуговування комплектної трансформаторної підстанції на перетині вул. Свято-Георгіївської та пров. Кучанського у Деснянському районі міста Києва (
  • Про поновлення приватному акціонерному товариству «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» договору оренди земельної ділянки від 27 грудня 2012 року № 75-6-00572 (458050037)
  • Про поновлення приватному акціонерному товариству «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» договору оренди земельної ділянки від 26 жовтня 2012 року № 75-6-00561 (638810529)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Тростянецькій, 8-б у Дарницькому районі