До будівництва об’єкту громадського призначення з сучасним культурним простором на місці нефункціонуючого кінотеатру планують залучити інвестора

Tool items

Депутати Київської міської ради підтримали проєкт рішення, який дає можливість розпочати підготовку до проведення конкурсу із залучення інвестора до будівництва об’єкта громадського призначення на просп. Голосіївському, 116.

Відповідне рішення підтримали 79 депутатів.

Наразі на проспекті Голосіївському, 116 розташований кінотеатр «Загреб». Об’єкт, площею 2,5 тис. кв. м., збудований у 1989 році. Приміщення кінотеатру не використовуються з 2018 року через незадовільний стан конструкцій, інженерних мереж та внутрішнього облаштування. Будівля перебуває на балансі КП «Київкінофільм» на праві господарського відання та не включена до Програми приватизації комунального майна територіальної громади міста Києва.

Знесення об’єкту можливе виключно після визначення переможця інвестиційного конкурсу, укладення з ним інвестиційного договору та відшкодування інвестором вартості будівель і споруд, які підлягають знесенню. 

За попередніми передпроєктними пропозиціями, на земельній ділянці 1,3 га буде розташовано кінотеатр або інші комунальні об’єкти сфери культури, паркінг та орендні приміщення. Орієнтовний бюджет будівництва 510 млн грн.

Як зазначають у Департаменті економіки та інвестицій КМДА, інвестор зобов’язаний безоплатно передати до комунальної власності територіальної громади міста Києва частину об’єкта інвестування (новозбудоване приміщення) площею, не меншою, ніж існуюча, для розміщення закладу культури.

У результаті проведення інвестиційного конкурсу місто отримає новозбудоване сучасне приміщення культурного призначення площею не менше 2,5 тис. кв. м.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про перейменування бульвару у Печерському районі міста Києва
  • Про надання ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, експлуатації та обслуговування комплектної трансформаторної підстанції на перетині вул. Свято-Георгіївської та пров. Кучанського у Деснянському районі міста Києва (
  • Про поновлення приватному акціонерному товариству «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» договору оренди земельної ділянки від 27 грудня 2012 року № 75-6-00572 (458050037)
  • Про поновлення приватному акціонерному товариству «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» договору оренди земельної ділянки від 26 жовтня 2012 року № 75-6-00561 (638810529)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Тростянецькій, 8-б у Дарницькому районі