Дмитро Гордон заявив про складання повноважень депутата Київради

Гордон

Tool items

Дмитро Гордон заявив про складання повноважень депутата Київради

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутат фракції “Солідарність” повідомив, що складає повноваження.

За його словами, таке рішення він прийняв через неконструктивну поведінку
деяких депутатів і фракцій.

“Не інтереси киян їм важливі передусім, а власні інтереси, депутати прийшли сюди за одним — будь-якою ціною набити собі кишені. Штучні скандали, проплачені активісти і мітинги, підкилимні інтриги, брехня і цинізм — ось арсенал їх дій. В мене одне життя, я самодостатня творча людина. Брати участь в цьому балагані не маю жодного бажання”, - зазначив Дмитро Гордон.

Також він подякував Київському міському голові Віталію Кличку за те, що він зробив і ще зробить для Києва. І назвав його кращим мером столиці та побажав йому успіху.

Рішення Дмитра Гордона має розглянути Територіальна виборча комісія.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про продаж земельної ділянки на вул. Садовій, 118 у Дарницькому районі м. Києва громадянину Довгаленку Юрію Антоновичу для експлуатації та обслуговування магазину (607341199)
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Червоноткацькій, 59-а у Деснянському районі м. Києва Шостаку Володимиру Володимировичу для експлуатації та обслуговування будівлі складського призначення (488118182)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КВІН-СВІГ» земельної ділянки в оренду для завершення будівництва, подальшої експлуатації та обслуговування житлового будинку на вул. Петропавлівській, 38-б у Подільському районі міста Києва (508839534)
  • Про надання МІНІСТЕРСТВУ ОБОРОНИ УКРАЇНИ земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель і споруд військового містечка № 147 на вул. Бориспільській, 71-А у Дарницькому районі міста Києва (609774187)
  • Про відмову громадянину Савіну Олексію Генадійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку у Печерському районі міста Києва (456018353)