Для виконання заходів Концепції енергетичного відновлення буде збільшений статутний капітал «Київтеплоенерго»

Tool items

Концепція «Енергетичне відновлення: шлях до розподіленої когенерації», яку схвалила Київрада сьогодні, 16 травня, націлена на модернізацію об’єктів теплоенергетичної системи столиці. Адже українська енергетика та теплова генерація країни зазнала масштабних втрат внаслідок російських атак. Для реалізації Концепції розмір статутного капіталу комунального підприємства «Київтеплоенерго» буде збільшений. Відповідне рішення підтримали депутати Київської міської ради.

«Виконання заходів Концепції – без перебільшення унікальна за масштабами місія, оскільки в умовах війни маємо не лише зберегти енергосистему міста, яка є мішенню для ворога, але й зробити її стійкішою, більш технологічною, ефективною та захищеною. Йдеться про будівництво об’єктів когенерації малої і середньої потужності з можливістю використання різних видів палива. Масштаби, технічна складність і вартість проєктів відновлення мають безпрецедентний характер. Утім від рівня їх виконання, що власне є повноцінною модернізацією, залежить стабільність і безпека в наступному опалювальному сезоні не лише в Києві, а й у країні загалом», – прокоментував Петро Пантелеєв.

За його словами, Київ розглядає різні джерела фінансування, зокрема й допомогу міжнародних партнерів. Зміна статутного капіталу комунального підприємства – це необхідний крок у межах проведення переговорів із Європейським банком реконструкції та розвитку для залучення кредитних коштів. Вони і будуть спрямовані на проєкти відновлення та модернізації на енергооб’єктах.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до таблиці № 1 до додатка 5 до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року №242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про внесення змін до Порядку організації та проведення недержавних масових заходів релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру в місті Києві
  • Про скасування рішення Київської міської ради від 9 лютого 2023 року № 5977/6018 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 21 липня 2016 року № 786/786 "Про затвердження Положення про конкурсний відбір кандидатур на посади керівників суб'єктів господарювання комунального сектора економіки в місті Києві" (зі змінами і
  • Про поділ земельної ділянки з кадастровим номером 8000000000:88:014:0033 на вул. Мрії, 12-Є у Шевченківському районі міста Києва і зміну цільового призначення земельної ділянки з кадастровим номером 8000000000:88:014:0061 та її передачу в оренду ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ «ДІМ СЕРВІС 1» для будівництва,
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 09.02.2023 № 5935/5976 «Про затвердження списку присяжних Шевченківського районного суду міста Києва»