Для ветеранів та їх родин запроваджено гарячу лінію кризової допомоги та підтримки

Tool items

Український ветеранський фонд запустив гарячу лінію кризової допомоги та підтримки для ветеранів та їх родин.

Як наголосили в Українському ветеранському фонді, звертатись на гарячу лінію можуть ветерани, члени їх родин – люди, які потребують кризової підтримки тут і зараз.

«Гаряча лінія покликана допомогти тут і зараз, дати опору і ґрунт під ногами в мить, коли здається, що весь світ довкола руйнується. Труднощі переживання кризових ситуацій, тривоги, страхи, проблеми у відносинах, самореалізації, сенсу життя – з цими та іншими викликами допоможуть впоратися наші фахівці», – зазначили в Українському ветеранському фонді.

Зокрема, ті, хто опинився у критичних ситуаціях і потребує невідкладної та своєчасної фахової підтримки, можуть звернутися за номером: (067) 400-46-60.

Гаряча лінія Українського ветеранського фонду працює з понеділка до неділі (час роботи з 10:00 до 20:00).

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про встановлення відзнаки за сприяння обороні Києва
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  • Про безоплатну передачу у державну власність майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»