Для співробітників Київського метрополітену проведуть навчання з надання домедичної допомоги

Tool items

Для співробітників Київського метрополітену проведуть навчання з надання домедичної допомоги пасажирам.

Таке рішення прийняли сьогодні, 22 квітня, на пленарному засіданні Київської міської ради ІХ скликання. Рішення підтримали 103 депутати.

Проєкт рішення Київської міської ради підготовлено з метою збереження здоров'я і життя пасажирів Київського метрополітену та співробітників, гарантування права пасажирів Київського метрополітену на домедичну допомогу. 

Як зазначили у Київські міській раді, запропонований проєкт рішення доповнює Правила користування Київським метрополітеном трьома пунктами: по-перше, закріплює право пасажира отримати домедичну допомогу від чергового персоналу станції метрополітену, по-друге, закріплює службовий обов'язок персоналу Київського метрополітену володіти практичними навичками надання домедичної допомоги і, по-третє, надавати домедичну допомогу пасажирам. 

Співавторка проєкту рішення, депутатка Київської міської ради Ксенія Семенова: «Це рішення – гарний приклад взаємодії влади і громади міста. Зміни до правил метрополітену ініціювала громадська організація Реаніметро, які займаються популяризацією домедичної допомоги. Ми з колегами допрацювали рішення і зрештою прийняли на засіданні Київради. Тепер киянам у метро буде безпечніше». 

Співавторка проєкту рішення, депутатка Київської міської ради Олеся Пинзеник: «Це важливе рішення для міста, і підземка – відповідальне підприємство, яке працює у цьому напрямі. Тому наші колеги у сесійній залі висловили сильну підтримку у 103 голоси».

Рішення набирає чинності з 1 вересня 2021 року, що своєю чергою надасть можливість організувати навчання з домедичної допомоги для персоналу КП «Київський метрополітен», до введення в дію пропонованих доповнень. 

Довідка. Київський метрополітен у 2017 році перевіз 498 мільйонів 400 тисяч пасажирів, у 2018 році – 496 мільйонів пасажирів, у 2019 році – 495 мільйонів 300 тисяч пасажирів, у 2020-му – 279 мільйонів 484 тисяч пасажирів. Колектив цього комунального підприємства налічує близько 8 000 співробітників. Київський метрополітен має 52 станції, в тому числі 46 підземних, та з підземні вузли пересадки в центрі міста. Підземне розташування станцій об'єктивно збільшує час, за який бригади екстреної або швидкої медичної допомоги можуть прибути на платформу станцій.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо компенсації виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян з Державного бюджету України з метою недопущення підняття тарифів на проїзд у громадському транспорті
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо невідкладного вжиття заходів, спрямованих на безоплатну передачу пам’ятки національного значення «Будинок, в якому мешкав видатний авіаконструктор І. Сікорський з родиною» у комунальну власність територіальної громади міста Києва
  • Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки
  • Про затвердження міської цільової програми «Запобігання та протидія домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі на 2022-2024 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо занесення об’єктів культурної спадщини міста Києва до Державного реєстру нерухомих пам’яток України
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АРМО ПЛАЗА» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування частини цілісного майнового комплексу (підземного складу) у пров. Косогірному, 3-7 у Шевченківському районі міста Києва (483446397)
  • Про розірвання договорів оренди земельних ділянок від 15 грудня 2003 року № 72-6-00128 та від 29 листопада 2005 року № 72-6-00329, укладених між Київською міською радою та благодійним фондом «СОЛОМ'ЯНКА» (395195881)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЮНІТ СІТІ ФІНАНС» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі на вул. Дорогожицькій, 4 у Шевченківському районі міста Києва (334126380)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ЛІЛІЯ-МБ» договору оренди земельної ділянки від 21 липня 2006 року № 78-6-00381 (зі змінами) (648460566
  • Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «Житлобудінвест» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування господарчого блоку № 2 в літ. «В» з благоустроєм прилеглої території на вул. Ярославів Вал, 21/28 у Шевченківському районі міста Києва (537439151)