Для мешканців будинку-вбивці на Мілютенка, 23-А почнуть будувати нове житло

Tool items

Для мешканців будинку-вбивці на Мілютенка, 23-А почнуть будувати нове житло

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку депутати погодили проект рішення, який передбачає перенесення автостоянки з вулиці Шолом-Алейхема, 5-В. Цю територію необхідно звільнити, аби збудувати нове житло та переселити мешканців горезвісного «будинку-вбивці» на Мілютенка, 23-А.

«Сьогодні на Шолом-Алейхема, 5-В розміщується автотранспорт ГБК «Волгоградський». Своїм проектом рішення ми надаємо гаражному кооперативу альтернативну земельну ділянку для стоянки машин. Територіально вона знаходиться на розі вулиці Братиславської та вулиці Шолом-Алейхема. Тим самим, ми звільняємо землю для будівництва нового житла для мешканців «будинку-вбивці», що на Мілютенка», – пояснив голова постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков.

Нагадаємо, житловий будинок на вулиці Мілютенка, 23-А, що в Деснянському районі Києва мають знести. Натомість місто планує будівництво нового житла для переселення людей, які проживають за цією адресою. За оцінками СЕС, санітарно-технічний стан будинку є незадовільним. Тут виявили різні види грибків, є серйозна небезпека для здоров'я мешканців.

Відповідний проект рішення також має розглянути постійна комісія з питань транспорту, зв’язку та реклами. Потім документ винесуть на пленарне засідання Київради.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про забезпечення умов створення найпростіших укриттів у закладах дошкільної та загальної середньої освіти комунальної власності
  • Про внесення змін до Методики розрахунку орендної плати, затвердженої рішенням Київської міської ради від 21 квітня 2015 року № 415/1280 «Про затвердження Положення про оренду майна територіальної громади міста Києва»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 липня 2020 року №50/9129 «Про деякі питання оренди комунального майна територіальної громади міста Києва»
  • Про внесення змін до пункту 4 рішення Київської міської ради від 30 березня 2022 року № 4551/4592 «Про деякі питання комплексної підтримки суб'єктів господарювання міста Києва під час дії воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СПЕЦБУДСЕРВІС «ЮВЕНТА» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування виробничої бази на вул. Луговій, 85 у Дарницькому районі міста Києва (621313953)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі котельні на вул. Магістральній, 25 у Шевченківському районі міста Києва (241272874)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі на вул. Львівській, 7/9 у Святошинському районі міста Києва (241304839)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ОБ'ЄДНАННЮ ЗЕЛЕНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ МІСТА «КИЇВЗЕЛЕНБУД» земельної ділянки в постійне користування для утримання, обслуговування та експлуатації скверу на вул. Сиваській у Дніпровському районі міста Києва (607773961)