Для майбутніх першокласників у школах Києва залишилося ще понад 2,5 тисячі вільних місць

Tool items

У Києві сформовано 1 065 перших класів та зараховано майже 30 тисяч першокласників. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації, депутат Київської міської ради Валентин Мондриївський.

За словами заступника голови КМДА, як і минулого року найбільша кількість першокласників у школах Дарницького району.

«Рекордсменом за кількістю перших класів є Слов’янська гімназія, у якій сформовано дев’ять паралелей. Водночас, кожна десята школа Києва має лише один перший клас. Наразі у закладах загальної середньо освіти міста залишилося понад 2,5 тисячі вільних місць», – розповів Валентин Мондриївський.
 
Заступник голови КМДА підкреслив, що з 2017 року відповідно до освітнього законодавства у Києві не проводять іспити для першачків. Для зарахування дитини до першого класу закладу загальної середньої освіти за місцем проживання необхідно принести лише заяву, копію свідоцтва про народження та медичну довідку дитини.
 
Як зазначила директорка Департаменту освіти і науки Києва Олена Фіданян, гарантоване місце навчання не обмежує право батьків у виборі іншої школи. 

«Якщо батьки бажають віддати дитину не за місцем проживання, то можуть скористатись правом вибору та подати заявки на вільні місця у декілька інших закладів освіти», – розповіла Олена Фіданян.

Директорка департаменту додала, що у 2021/2022 навчальному році учні 1-4 класів навчатимуться за програмою Нової Української Школи. А понад 900 учнів 5-х класів із 23-х закладів загальної середньої освіти Києва братимуть учать в освітньому проєкті всеукраїнського рівня за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення для закладів загальної середньої освіти в умовах реалізації Державного стандарту базової середньої освіти».

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про оздоровлення дітей, які проживають в мікрорайоні «Пирогів» у Голосіївському районі м. Києва біля полігону по захороненню твердих побутових відходів (ТПВ) №1 та полігону по захороненню великогабаритних і будівельних відходів (ВБВ) № 6
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про схвалення участі комунального підприємства «Київпастранс» у проекті «Київська міська мобільність»
  • Про зміну найменування комунального некомерційного підприємства «Київський міський центр громадського здоров’я» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про поновлення кооперативу по будівництву та експлуатації індивідуальних гаражів «Кооперативна-2» договору оренди земельної ділянки від 01 березня 2005 року № 75-6-00172 (зі змінами) (320537848)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування спортивної зони на вул. Тростянецькій, 60 у Дарницькому районі міста Києва (672893922)
  • Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 01 листопада 2017 року № 1173, укладеного між Київською міською радою та Грищенко Світланою Григорівною (354775097)
  • Про передачу громадянці Шульзі Олені Юріївні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Підбірному, 12-о у Голосіївському районі міста Києва (322732836)
  • Про надання спеціалізованому водогосподарському комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київводфонд» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування для експлуатації та обслуговування бюветного комплексу на вул.