Для майбутніх першокласників у школах Києва залишилося ще понад 2,5 тисячі вільних місць

Tool items

У Києві сформовано 1 065 перших класів та зараховано майже 30 тисяч першокласників. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації, депутат Київської міської ради Валентин Мондриївський.

За словами заступника голови КМДА, як і минулого року найбільша кількість першокласників у школах Дарницького району.

«Рекордсменом за кількістю перших класів є Слов’янська гімназія, у якій сформовано дев’ять паралелей. Водночас, кожна десята школа Києва має лише один перший клас. Наразі у закладах загальної середньо освіти міста залишилося понад 2,5 тисячі вільних місць», – розповів Валентин Мондриївський.
 
Заступник голови КМДА підкреслив, що з 2017 року відповідно до освітнього законодавства у Києві не проводять іспити для першачків. Для зарахування дитини до першого класу закладу загальної середньої освіти за місцем проживання необхідно принести лише заяву, копію свідоцтва про народження та медичну довідку дитини.
 
Як зазначила директорка Департаменту освіти і науки Києва Олена Фіданян, гарантоване місце навчання не обмежує право батьків у виборі іншої школи. 

«Якщо батьки бажають віддати дитину не за місцем проживання, то можуть скористатись правом вибору та подати заявки на вільні місця у декілька інших закладів освіти», – розповіла Олена Фіданян.

Директорка департаменту додала, що у 2021/2022 навчальному році учні 1-4 класів навчатимуться за програмою Нової Української Школи. А понад 900 учнів 5-х класів із 23-х закладів загальної середньої освіти Києва братимуть учать в освітньому проєкті всеукраїнського рівня за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення для закладів загальної середньої освіти в умовах реалізації Державного стандарту базової середньої освіти».

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь