Дію програми соціальної підтримки киян «Турбота. Назустріч киянам» продовжено до 2027 року

Tool items

Депутати Київради затвердили міську цільову програму «Турбота. Назустріч киянам» на 2025-2027 роки. Про це повідомила заступниця голови КМДА зі здійснення самоврядних повноважень Марина Хонда.

«Пріоритетом програми лишається підтримка соціально незахищених киян. Йдеться, зокрема, про соціальну та різні види адресної матеріальної допомоги, забезпечення киян протезами, засобами реабілітації та пересування, засобами особистої гігієни. До програми увійшли й компенсації за пільговий проїзд, санаторно-курортне лікування та оздоровлення пільгових категорій», – сказала Марина Хонда.

За її словами, у програмі також заклали створення мережі центрів із надання соціальних і реабілітаційних послуг.

«До початку повномасштабного вторгнення за дорученням Київського міського голови Віталія Кличка ми почали розбудову мережі Центрів соціальної реабілітації для дітей та людей з інвалідністю. На жаль, через війну цей процес були вимушені призупинити. Однак прийняття міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2025-2027 роки підтверджує наміри Києва реалізувати ці проєкти. Адже це надзвичайно важливий напрям соціальної політики, особливо зараз, коли кількість людей з інвалідністю зростає. Забезпечити їх належною реабілітацією, розвивати їхні здібності та створити умови для їхньої інтеграції в суспільство – одне з першочергових завдань міста», – наголосила заступниця голови КМДА.

Окрім цього, Програма передбачає посилення співпраці з приватним сектором, неприбутковими та неурядовими організаціями, залучення громадських об’єднань соціального спрямування до надання соціальних послуг, а також розширення переліку отримувачів цих послуг.

Як повідомила Марина Хонда, наразі в Києві вже реалізується низка проєктів, завдяки яким кияни безоплатно отримують 11 соціальних послуг, які оплачує місто. Зокрема, це соціальна транспортна послуга для дітей і дорослих з інвалідністю, людей старшого віку, які мають порушення опорно-рухового апарату; догляд вдома для дітей з інвалідністю підгрупи «А»; стаціонарний догляд для осіб із психічними розладами; паліативний догляд; соціально-психологічна реабілітація для осіб із залежністю від наркотичних чи психотропних речовин.

Загалом на програму «Турбота. Назустріч киянам» у 2025-2027 роках передбачено фінансування в майже 13 млрд 120 млн грн.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету міністрів України та Міністерства оборони України щодо збільшення обсягів бронювання військовозобов’язаних працівників КАРС «Київська служба порятунку»
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 27.01.2023 № 76 «Деякі питання реалізації положень Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» щодо бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час».
  • Про внесення змін та доповнень до Регламенту Київської міської ради, затвердженого рішенням Київської міської ради від 04.11.2021 № 3135/3176 та Положенням про постійні комісії Київської міської ради, затвердженого рішенням Київської міської ради від 29.02.2024 № 7796/7837
  • Про затвердження Угоди про підготовку кредитного фінансування
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 20 січня 2022 року № 4175/4216 «Про затвердження міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки»
  • Про передачу громадянину Саржицькому Володимиру Олександровичу у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва на вул. Чорничній, 2-а (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ «ВІКТОРІЯ») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (496273709)
  • Про передачу громадянину Кирилову Павлу Валентиновичу у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва на вул. Підбірній, 2 (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ «ВІКТОРІЯ») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (392721044)
  • Про передачу громадянину Савінову Володимиру Миколайовичу у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва на вул. Чорничній, 3 (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ «ВІКТОРІЯ») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (506127465)
  • Про поновлення акціонерному товариству «ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ» договору на право тимчасового користування землею на умовах оренди від 18 червня 1999 року № 69-5-00024 для експлуатації та обслуговування будинку відділення № 5394 банку на вул. Вадима Гетьмана, 26-а у Солом'янському районі м. Києва (340576892)
  • Про надання Київському комунальному об’єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації скверу Дмитра «Да Вінчі» Коцюбайла у пров. Хрестовому, 12/14 у Печерському районі міста Києва (710577399)