Діти не киян, які мають Картку киянина, зможуть відвідувати столичні дитсадки безкоштовно

Tool items

Діти не киян, які мають Картку киянина, зможуть відвідувати столичні дитсадки безкоштовно

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати затвердили зміни до Міської комплексної цільової програми «Освіта Києва на 2019-2023 роки».

Восени минулого року Київрада затвердила Попядок здійснення видатків на дошкільну освіту у м. Києві на основі базового фінансового нормативу бюджетної забезпеченості», що передбачає пріоритетне право зарахування до комунальних садочків столиці дітей киян.

Рішенням КМР від 20 грудня 2018 року розширено коло осіб, хто може отримати Муніципальну картку киянина на осіб, які працюють в столиці і відповідно платять податки до бюджету столиці. Сьогоднішнє рішення розширює дію базового фінансового нормативу й на дітей громадян, які мають право на отримання муніципальної «Картки киянина». 

«Ми маємо новий порядок фінансування столичних  дошкільнят на основі принципу «гроші ходять за дитиною». Аби збільшити кількість дітей, охоплених цим механізмом, ми пропонуємо розширити дію базового фінансового нормативу не лише на дітей киян, а також на дітей батьків, які не мешкають в столиці, але працюють тут, наповнюють міський бюджет і мають право на Картку киянина. Таким чином, діти громадян, які сплачують податки у столиці, перебуватимуть у міських комунальних дитсадках безкоштовно», - розповіла ініціатор відповідного рішення депутат Київради Ганна Старостенко.

Нагадаємо, рішенням КМР від 20 грудня 2018 року запроваджено в Києві багатофункціональну електронну картку «Муніципальна картка «Картка киянина», а також встановлено осіб, які можуть отримати дану картку.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 березня 2022 року № 4544/4585 «Про утворення комунальної установи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Централізована закупівельна організація міста Києва»
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захистник Києва» на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 04.11.2021 № 3135/3176 "Про Регламент Київської міської ради"
  • Про погодження призначення Андронова В.Є. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Києва» у 2022 році
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ ЛІЦЕЮ ТРАНСПОРТУ земельної ділянки у постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти на вул. Машиністівській, 1-Б у Дніпровському районі міста Києва (617263926)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СТІЛ ПРОЦЕСІНГ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування комплексу будівель і споруд виробничої бази спеціалізованого управління механізації на вул. Пост-Волинській, 9 у Солом'янському районі міста Києва (244639737)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «АВТОБАНСЕРВІС» договору оренди земельної ділянки від 04 квітня 2017 року № 252 (320548838)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «РІАЛ ІСТЕЙТ Ф.К.А.У.» договору оренди земельної ділянки від 28 квітня 2012 року № 78-6-00682 (497052403)
  • Про надання ОКРЕМІЙ КОМЕНДАТУРІ ОХОРОНИ І ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1498) земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації будівель та споруд представництва Адміністрації Державної прикордонної служби України для приймання іноземних делегацій на вул. Вишгородській, 83-а в