Депутати погодили перелік адмінпослуг, які надаються через ЦНАПи

Будівля Київської міської ради

Tool items

2086

Депутати погодили перелік адмінпослуг, які надаються через ЦНАПи

На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків депутати погодили перелік адміністративних послуг, які надаються через центри надання адміністративних послуг в місті Києві.

Сформований перелік послуг складається з двох додатків: це адміністративні послуги, які будуть надаватися міським центром надання адміністративних послуг та адмінпослуги, які видаватимуться через районні ЦНАПи.

Передбачено, що перелік адміністративних послуг, які надаються через центри, мають включати адмінпослуги органів виконавчої влади, перелік яких затверджується Кабміном. Зокрема туди входять видача, переоформлення, видача дублікатів, анулювання документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності. Однак перелік адміністративних послуг, який прописаний у проекті рішення, включає не всі адмінпослуги, які затверджені розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 року.

“Є позиції, що не включені до нашого переліку, оскільки вони надаються на центральному рівні, і в місті Києві не видаються ці послуги через ЦНАПи. Наприклад документи на гірничо-добувну діяльність. У столиці такі операції не передбачена взагалі, бо немає відповідної місцевості. Разом із тим у переліку включено не тільки адміністративні послуги, але і так звані публічні послуги.

Також передбачено, що міські послуги децентралізуються для можливості подання їх через районні центри. Для цього так само передбачено логістика доставки документів”, — говорить Директор Департаменту (Центру) надання адміністративних послуг Наталія Шамрай.

Постійна комісія з питань самоврядування погодила відповідний перелік адмінпослуг та доручила Департаменту (Центру) надання адміністративних послуг підготувати пояснювальну записку, де вказуватиметься, які саме послуги не надаватимуть ЦНАПи.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до деяких рішень Київської міської ради щодо проведення пленарних засідань Київської міської ради та її органів в режимі онлайн
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 06.02.2020 № 4/8174 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 22.12.2016 № 787/1791 «Про затвердження Положення про громадський бюджет міста Києва» та про затвердження Параметрів громадського бюджету на 2021 рік
  • Про внесення змін до Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2019-2023 роки, затвердженою рішенням Київської міської ради від 14 листопада 2019 року № 222/7795
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 18 грудня 2018 року № 465/6516 «Про затвердження Міської цільової програми розвитку інформаційно-комунікативної сфери міста Києва на 2019 – 2021 роки»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 456/8029 «Про бюджет міста Києва на 2020 рік»
  • Про відмову громадянці Хімченко Катерині Олександрівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення індивідуального садівництва на вул. Лермонтова у Дарницькому районі міста Києва (330197768)
  • Про відмову громадянці Волосенко Ганні Дмитрівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у селищі Биківня у Деснянському районі міста Києва (360144945)
  • Про відмову громадянину Чорному Антону Павловичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для індивідуального дачного будівництва поряд з вул. Бродівською у Голосіївському районі міста Києва (201930263)
  • Про відмову громадянці Волосенко Галині Миколаївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у селищі Биківня у Деснянському районі міста Києва (201139513)
  • Про відмову громадянці Сягалюк Надії Миколаївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Справедливості у Деснянському районі міста Києва (525801927)