Депутати Київської міської ради закликають українців ставати донорами та здавати кров

Tool items

Депутати Київської міської ради закликають українців ставати донорами та здавати кров. 

За словами депутата Київської міської ради Григорія Маленка, донорська кров потрібна постійно. Особливо в наш час, коли багато хлопців та дівчат захищають країну від рашистської агресії, зазнають поранень та прибувають на лікування. 

«Донорська кров зараз вкрай необхідна насамперед для наших військових, які захищаючи українські території від окупантів, отримують важкі поранення внаслідок артилерійських та ракетних обстрілів. Крім того, потреба в донорській крові залишається у пологових будинках, хірургічних віділеннях, опікових центрах та онкологічних віділеннях. Для донації вам знадобиться не більше години, але за цей час ви зможете врятувати чиєсь життя», – зазначив Григорій Маленко. 

Депутат наголосив, що донорство – це відповідальна соціальна місія, і закликав усіх небайдужих долучатись до формування банку крові столиці. 

У Києві кров можна здати на вул. Максима Берлинського, 12 (правий берег) з 8:00 до 16:00 та на вул. Петра Запорожця, 26 (лівий берег) з 8:00 до 15:00.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь
  • Про звернення Київської міської ради до дипломатичних місій, представництв міжнародних організацій, розміщених на території міста Києва та міст-побратимів міста Києва щодо недопущення участі російських та білоруських спортсменів у Олімпійських іграх та Азійських іграх
  • Про затвердження плану роботи Київської міської ради на 2023 рік