Депутати Київської міської ради за підтримки польських партнерів передали київським добровольчим батальйонам три карети швидкої допомоги

Tool items

Депутати Київської міської ради за підтримки польських партнерів передали київським добровольчим батальйонам три карети швидкої допомоги для виконання військових завдань у гарячих точках на лінії фронту. Мер Києва Віталій Кличко особисто подякував польському волонтеру Роберту Дубковському, який доправив спецавтомобілі до столиці.

Як зазначив депутат Київської міської ради Олександр Бродський, наш польський партнер Роберт Дубковський із перших днів російсько-української війни допомагає підвищувати обороноздатність українського війська та доставляє необхідне спецобладнання. Він вкотре прибув до столиці та доправив із Європи три спеціалізовані карети швидкої допомоги для порятунку бійців на лінії фронту.

«Кожного дня ворог безжально обстрілює українські позиції, наші мужні бійці тримають оборону та захищають державу від окупантів. Добровольці ціною власного здоров’я та життя боронять Україну та, на жаль, у процесі виконання бойових завдань зазнають бойових травм. Військовий травматизм є вкрай небезпечним, відлік часу задля порятунку людей йде на хвилини. Ми плануємо створити мобільний медичний підрозділ, який буде надавати невідкладну швидку медичну допомогу бійцям київських батальйонів, які вже вирушили на передову та захищають українські позиції біля Харкова, Миколаєва та Краматорська», – наголосив Олександр Бродський.

За словами депутатки Київської міської ради Юлії Ярмоленко, військова агресія російської федерації не має жодних обмежень, ворог застосовує заборонену зброю та нехтує всіма нормами Міжнародного гуманітарного права. Необхідно підвищувати спроможність наших батальйонів надавати невідкладну медичну допомогу в польових умовах задля порятунку поранених.

«Наші польські партнери надають колосальну підтримку для українців у боротьбі з ворогом, який хоче знищити нашу державу та народ. Ми спільними зусиллями передали добровольчим батальйонам три карети швидкої допомоги, які до того ж цілковито оснащені спецобладнанням та необхідними медикаментами. Крім цього наші партнери вже перефарбували карети швидкої допомоги, які вирушать у зону нульової позиції фронту, так звану лінію зіткнення. Це маскування допоможе підвищити рівень безпеки лікарів та поранених, які перебувають в авто», – додала Юлія Ярмоленко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2022-2024 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 16.12.2021 № 4031/4072
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31.08.2021 № 2183/2224 «Про реорганізацію комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський міський туристично-інформаційний центр»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 28.07.2020 № 83/9162 «Про затвердження списку присяжних Печерського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 19.12.2019 № 505/8078 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 66 кварталі Броварського лісництва у Деснянському районі міста Києва (448443225)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ОЛВІ КО ЛТД» земельної ділянки в оренду для реконструкції, експлуатації та обслуговування автозаправної станції з об'єктами дорожнього сервісу та влаштуванням зони зелених насаджень на вул. Шевченка, 196-А у Солом'янському районі міста Києва (605193969)
  • Про передачу Приватному акціонерному товариству «Укрсвітло» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування існуючих будівель та споруд цілісного майнового комплексу на вул. Івана Виговського, 8д у Подільському районі міста Києва (515541558)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БТБ ТОРГ» земельної ділянки в оренду для реконструкції, експлуатації та обслуговування майнового комплексу під громадсько-житлову забудову (громадсько-житловий комплекс) на просп. Георгія Гонгадзе, 18-і у Подільському районі міста Києва (373986225)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АВТОМИЙКА-ЕНДОРФІН» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі на вул. Білоруській, 40-Г у Шевченківському районі міста Києва (364123780)