Депутати Київської міської ради Ярослав Федоренко та Юлія Ярмоленко доставили допомогу військовослужбовцям, які боронять українські території на Харківщині

Tool items

Депутати Київської міської ради Ярослав Федоренко та Юлія Ярмоленко доставили гуманітарну допомогу військовослужбовцям, які боронять українські території на Харківщині.

За словами депутата Київської міської ради Ярослава Федоренка, з перших днів війни було налагоджено співпрацю з понад 500 волонтерськими організаціями Київщини.

«Спільними зусиллями вдається безперебійно надавати гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним особам та учасникам місцевої Територіальної оборони. Також постачаємо гуманітарну допомогу мешканцям прифронтових районів і військовослужбовцям. Цього разу відвідали 128-й батальйон Дніпровського району міста Києва, який тримає оборону на Харківщині. Привезли бійцям продукти харчування, медикаменти та необхідні речі. Командир батальйону підтримує позитивну атмосферу почуттям гумору та налаштуванням на перемогу», – зазначив Ярослав Федоренко.

Як зазначила депутатка Київської міської ради Юлії Ярмоленко, наразі ключовим є об’єднання ресурсів задля перемоги України.  

«Щодня наша команда займається формуванням гуманітарних вантажів і доставляє їх у регіони активних бойових дій. Цими вихідними доставили продукти першої необхідності та медикаменти захисникам, які перебувають на Харківщині. Кожен має продовжувати тримати оборону на своєму фронті, тому ми і надалі будемо надавати гуманітарну допомогу військовим, внутрішньо переміщеним особам, мешканцям прифронтових регіонів та тим, хто цього потребує. Головне  це увага та підтримка, тому в кожній передачі на передову веземо м'ясні продукти, солодощі, свою любов й тепло. Дякуємо всім, хто долучається до нашої спільної перемоги», – розповіла Юлія Ярмоленко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Порядку використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2021 - 2025 роки в умовах воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану