Депутати Київської міської ради, які служать в окремій охоронній роті Києва, прийняли присягу на вірність народу України

Tool items

Депутати Київської міської ради, які служать в окремій охоронній роті Києва, прийняли присягу на вірність народу України. 

Так у лавах окремої охоронної роти для захисту об’єктів критичної інфраструктури несуть військову службу депутати Київської міської ради: Михайло Наконечний, Олександр Бродський, Віталій Павлик, Ігор Шпак, Юрій Сулига. 

За словами депутата Київської міської ради Михайла Наконечного, з перших днів війни в Києві створено окрему роту охорони, яка обороняє стратегічні об'єкти інфраструктури. 

«Головне завдання нашої роти – це оборона об'єктів, які забезпечують столицю світлом, водою, газом та тепловою енергією. Ми вже пройшли спеціальне бойове навчання, отримали практичний досвід та навички задля надійного захисту об’єктів критичної інфраструктури. Вчора спільно з побратимами прийняли присягу на вірність народу України. Я поклявся вірно служити нашій державі та робити все можливе для перемоги», – наголосив Михайло Наконечний.

Депутат додав, що ворог продовжує атакувати українські міста, зокрема намагається пошкодити київські ТЕЦ та електромережі. Однак, українські військовослужбовці відбивають атаки та надійно захищають об’єкти, які забезпечують життєдіяльність столиці.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Порайка А.М.
  • Про звернення Київської міської ради до Комплексу відпочинку «Пуща-водиця» Державного управління справами щодо відмови від права постійного користування на земельну ділянку з кадастровим номером 8000000000:78:318:0003 на вул. Вишгородська, 150 у Оболонському районі міста Києва
  • Про зміну назви комунального підприємства «ЛІК» м. Києва» та реорганізацію шляхом приєднання комунального підприємства «МІСЬКИЙ МАГАЗИН» виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про проведення перевірки належного виконання умов договорів оренди, позички та охоронних договорів укладених щодо комунального майна територіальної громади міста Києва, здійснення контролю за використанням такого майна, орендарем чи користувачем (позичальником) якого є релігійні організації (об’єднання), керівний центр (управління) яких
  • Про надання ОБ'ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «КИЇВЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на вул. Братиславській, 12 у Деснянському районі міста Києва (625974474)
  • Про деякі питання діяльності загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів «Спеціалізована школа № 193 з поглибленим вивченням української мови і літератури» Подільського району м. Києва
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (440536446)
  • Про реорганізацію комунального некомерційного підприємства «Київська міська клінічна лікарня № 11» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про виплату громадянці Даманській Валентині Григорівні одноразової матеріальної допомоги за належну для одержання земельну ділянку