Депутати Київської міської ради врегулювали питання комплексної підтримки комунальних підприємств, які надають транспортні послуги

Tool items

Депутати Київської міської ради врегулювали питання комплексної підтримки комунальних підприємств «Київпастранс» і «Київський метрополітен» з метою забезпечення сталої роботи транспортної інфраструктури міста Києва в умовах воєнного стану.

Таке рішення було прийнято сьогодні, 23 червня, на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання. Рішення підтримали 87 депутатів.

Як зазначив заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко, київські комунальні підприємства надають безпечні та якісні послуги щодо перевезення пасажирів, а також забезпечують виконання мобілізаційних завдань. 

«З перших днів повномасштабної російсько-української війни київські транспортні підприємства  виконують мобілізаційні завдання, зокрема щодо функціонування об'єктів КП «Київський метрополітен» в режимі укриття на випадок повітряних атак. З 24 лютого до 16 травня поточного року вони також безкоштовно перевозили пасажирів. Необхідно забезпечити сталу роботу транспортної інфраструктури міста Києва в умовах воєнного стану та створити сприятливі умови для збереження робочих місць співробітникам. Депутатський корпус прийняв рішення надати фінансову підтримку комунальним підприємствам «Київпастранс» та «Київський метрополітен» за рахунок коштів бюджету міста Києва в розмірі фактичних витрат цих підприємств за березень 2022 року на оплату праці з нарахуваннями для працівників», – розповів Володимир Бондаренко.

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради додав, що у цей складний воєнний час необхідно встановити додаткові соціальні гарантії для киян та забезпечити виплати заробітних плат для працівників комунальних підприємств.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 09 грудня 2021 року № 3704/3745 "Про бюджет міста Києва на 2022 рік"
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про затвердження Положення про Департамент містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про розроблення Міської цільової програми часткової компенсації вартості закупівлі електрогенераторів суб’єктами господарювання міста Києва на період дії воєнного стану
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 24 травня 2012 року № 596/7933 «Про приватизацію жилих приміщень у гуртожитках м. Києва»
  • Про затвердження Положення про Управління туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про затвердження Положення про Департамент будівництва та житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)