Депутати Київської міської ради в лавах ЗСУ борються з окупантами на Херсонщині

Tool items

Депутат Київської міської ради Олександр Міщенко в лавах ЗСУ спільно з побратимами бореться з окупантами на Херсонщині.

Як розповів в інтерв'ю виданню «Вечірній Київ» депутат Київської міської ради Олександр Міщенко, Збройні Сили України пошкодили Антонівський міст, по ньому окупанти вже не можуть перевозити техніку, а також вдалось заблокувати ключові залізничні вузли.

«Кожного дня ворог обстрілює нас з артилерії. Найгірше те, що окупанти запускають ракети з моря, хоч наше ППО працює, проте таких установок недостатньо. Ворог стріляє не тільки в воєнні бази, а і житлові будинки, дитсадки та школи. Також від влучання запальними снарядами на полях масово горить достигла пшениця. На Херсонщині мешкають дуже працьовиті люди, попри війну, вони засіяли всі поля. Наразі спільними зусиллями намагаємось погасити пожежі, але це дуже важко. Наразі для нас найголовніше те, що мешканці Херсону хочуть бути у складі України, їх бажання дуже велике і тут росіянам не допоможуть жодні референдуми, навіть під дулом автоматів. Херсонці зроблять все можливе, аби не допустити анексії», – зазначив Олександр Міщенко.

Депутат додав, що попри всі труднощі поступово — кілометр за кілометром, українській армії вдається звільняти населені пункти від окупації.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 09 грудня 2021 року № 3704/3745 "Про бюджет міста Києва на 2022 рік"
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про затвердження Положення про Департамент містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про розроблення Міської цільової програми часткової компенсації вартості закупівлі електрогенераторів суб’єктами господарювання міста Києва на період дії воєнного стану
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 24 травня 2012 року № 596/7933 «Про приватизацію жилих приміщень у гуртожитках м. Києва»
  • Про затвердження Положення про Управління туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про затвердження Положення про Департамент будівництва та житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)