Депутати Київської міської ради в лавах ЗСУ борються з окупантами на Херсонщині

Tool items

Депутат Київської міської ради Олександр Міщенко в лавах ЗСУ спільно з побратимами бореться з окупантами на Херсонщині.

Як розповів в інтерв'ю виданню «Вечірній Київ» депутат Київської міської ради Олександр Міщенко, Збройні Сили України пошкодили Антонівський міст, по ньому окупанти вже не можуть перевозити техніку, а також вдалось заблокувати ключові залізничні вузли.

«Кожного дня ворог обстрілює нас з артилерії. Найгірше те, що окупанти запускають ракети з моря, хоч наше ППО працює, проте таких установок недостатньо. Ворог стріляє не тільки в воєнні бази, а і житлові будинки, дитсадки та школи. Також від влучання запальними снарядами на полях масово горить достигла пшениця. На Херсонщині мешкають дуже працьовиті люди, попри війну, вони засіяли всі поля. Наразі спільними зусиллями намагаємось погасити пожежі, але це дуже важко. Наразі для нас найголовніше те, що мешканці Херсону хочуть бути у складі України, їх бажання дуже велике і тут росіянам не допоможуть жодні референдуми, навіть під дулом автоматів. Херсонці зроблять все можливе, аби не допустити анексії», – зазначив Олександр Міщенко.

Депутат додав, що попри всі труднощі поступово — кілометр за кілометром, українській армії вдається звільняти населені пункти від окупації.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про встановлення відзнаки за сприяння обороні Києва
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  • Про безоплатну передачу у державну власність майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»