Депутати Київської міської ради в лавах територіальної оборони підвищують обороноздатність столиці та доставляють спецтехніку, амуніцію добровольчим батальйонам на передову

Tool items

Депутат Київської міської ради, командир стрілецької роти 112-ї окремої бригади територіальної оборони ЗСУ Олександр Бродський спільно з побратимами займаються допоміжною евакуацією поранених із зон активних бойових дій, охороною стратегічних об'єктів столиці та доставкою гуманітарного вантажу у «гарячі» регіони.  

За словами депутата Київської міської ради Олександра Бродського, з перших днів війни наша команда співпрацює з міжнародними партнерами та волонтерськими організаціями, які допомагають доставляти амуніцію, медикаменти, товари першої необхідності та інше спецобладнання для добровольців та військових. 

«Спільно з волонтерами забезпечуємо київські батальйони, які наразі перебувають на лінії фронту, транспортними засобами, зброєю, амуніцією, харчуванням, а також організовуємо для них професійне навчання ведення бою, виживання та надання невідкладної медичної допомоги. Нещодавно він разом з командою їздили на передову для того, щоб доставити карети швидкої допомоги туди, де вони вкрай необхідні задля порятунку та надання першої медичної допомоги пораненим військовим. Також десять бійців моєї роти на сході сьогодні несуть службу у складі київських батальйонів тероборони з медичної евакуації поранених бійців», – розповів в інтерв'ю виданню «Вечірній Київ» Олександр Бродський. 

Депутат додав, що, крім того, у депутатських приймальнях організовано три центри гуманітарної допомоги, які надають постраждалим продукти харчування, засоби особистої гігієни та медикаменти.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про встановлення відзнаки за сприяння обороні Києва
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  • Про безоплатну передачу у державну власність майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»