Депутати Київської міської ради в лавах батальйонів тероборони та Збройних Сил України несуть військову службу на Сході України

Tool items

У лавах батальйонів територіальної оборони та Збройних Сил України на Сході України несуть військову службу депутати Київської міської ради: Олесь Маляревич, Аліна Михайлова, Вадим Васильчук, Юрій Федоренко.

Як зазначив депутат Київської міської ради Олесь Маляревич, з перших днів війни спільно з побратимами захищали столицю в лавах територіальної оборони міста Києва.

«Наразі ворог відступив від Києва, тому наш батальйон вирушив виконувати бойові завдання на Схід України. Агресор щоденно обстрілює українські позиції та намагається окупувати східні регіони. Необхідно підвищувати обороноздатність нашої армії та укріплювати позиції на лінії фронту. Кожен з нас усвідомлює, що Україна єдина, і ми мусимо сконцентрувати всі ресурси задля знищення окупантів на всіх теренах нашої держави. Наші позиції щоденно зазнають масованих ворожих артилерійських обстрілів усієї території. Ми навіть у цих складних умовах ведення бою продовжуємо утримувати оборону та захищати нашу землю та народ. Разом до перемоги», – розповів Олесь Маляревич.

Депутат додав, що в усіх зараз є спільна позиція – кожен населений пункт, місто та регіон є рівноцінний задля збереження нашої суверенної держави, тому необхідно боротись за кожен клаптик землі, який намагається окупувати російська федерація.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2022-2024 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 16.12.2021 № 4031/4072
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31.08.2021 № 2183/2224 «Про реорганізацію комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський міський туристично-інформаційний центр»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 28.07.2020 № 83/9162 «Про затвердження списку присяжних Печерського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 19.12.2019 № 505/8078 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін до деяких рішення Київської міської ради
  • Деякі питання призначення керівників та педагогічних працівників закладів освіти в умовах воєнного стану
  • Про затвердження переліку природоохоронних заходів у місті Києві, що фінансуватимуться з Київського міського фонду охорони навколишнього природного середовища у 2022 році
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 1 кварталі Дарницького лісництва комунального підприємства «Дарницьке лісопаркове господарство» у Дарницькому районі міста Києва (463443802)
  • Про надання Київському комунальному об'єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) у постійне користування для обслуговування та експлуатації скверу на вул. Лісківській у Деснянському районі міста