Депутати Київської міської ради у співпраці з американськими партнерами доставили продуктові набори мешканцям населених пунктів Київщини

Tool items

Депутати Київської міської ради у співпраці з американськими партнерами доставили понад 600 продуктових наборів мешканцям деокупованих населених пунктів Київщини.

Як зазначила депутатка Київської міської ради Ірина Никорак, з перших днів повномасштабної російсько-української війни наша команда залучає максимум ресурсів задля гуманітарної допомоги мешканцям, які постраждали від військової агресії та тимчасової окупації їх населених пунктів ворогом.

«Війна поставила перед нами нові суспільні виклики, які ми оперативно намагаємось вирішувати. Завдяки налагодженій співпраці з іноземними партнерами нам вдалось залучити фінансування від американського фонду HelpUkraine22. Так ми придбали 3,5 тонни продуктів харчування та сформували понад 600 наборів, які доставили мешканцям деокупованих населених пунктів Київщини. Ми адресно передали їжу для понад 1 000 людей, зокрема це сім’ї з маленькими дітьми, люди похилого віку та малозабезпечені громадяни. Попри всі жахіття, які їм прийшлось пережити через воєнні злочини окупантів, люди залишаються у своїх помешканнях та поступово намагаються привести до ладу території. Наразі в цих населених пунктах через значні руйнування досі не відновлено газопостачання та електропостачання, а також не функціонують системи мобільного зв’язку», – зазначила Ірина Никорак.

Депутатка додала, що наша команда щоденно комунікує з іноземними партнерами, і вже невдовзі буде реалізовано нові спільні гуманітарні проєкти задля допомоги постраждалим.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2022-2024 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 16.12.2021 № 4031/4072
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31.08.2021 № 2183/2224 «Про реорганізацію комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський міський туристично-інформаційний центр»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 28.07.2020 № 83/9162 «Про затвердження списку присяжних Печерського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 19.12.2019 № 505/8078 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АЛІОТ-ДЕВЕЛОПМЕНТ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлового будинку офісу на вул. Павла Пестеля, 11-а у Шевченківському районі міста Києва (556643715)
  • Про передачу ПІДПРИЄМСТВУ З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ «МАКДОНАЛЬДЗ ЮКРЕЙН ЛТД» земельних ділянок в оренду для експлуатації та обслуговування об'єктів транспортної інфраструктури (крім об'єктів дорожнього сервісу) на просп. Оболонському, 26 в Оболонському районі міста Києва (393929195)
  • Про відмову ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МСФ ПРОФІЛЬ» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування спортивно-оздоровчого комплексу з дебаркадером, автостоянкою та адмінбудинком на Набережно-Печерській дорозі, 5 літ. Д у Печерському районі міста Києва
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 09 грудня 2021 року № 3704/3745 «Про бюджет міста Києва на 2022 рік»
  • Про реорганізацію КП «Київміськрозвиток» шляхом приєднання до КО «Київзеленбуд»