Депутати Київської міської ради спільно з заступницею мера Мадриду Бегоною Віллачіс обговорили питання залучення міжнародної гуманітарної допомоги для України

Tool items

Депутати Київської міської ради Юлія Ярмоленко та Олександр Бродський спільно з заступницею мера Мадриду (Іспанія) Бегоною Віллачіс обговорили питання укріплення співпраці та залучення міжнародної гуманітарної допомоги для України.

За словами депутатки Київської міської ради Юлії Ярмоленко, на сьогодні важливо продовжувати налагоджувати ефективну співпрацю між Києвом та міжнародними партнерами, які підтримують нашу країну в боротьбі з агресором.

«У час війни Київська міська рада укріплює взаємодію з європейськими муніципалітетами та залучає іноземні ресурси задля боротьби з окупантами. У ході робочого візиту до Іспанії провели зустріч з заступницею мера Мадриду Бегоною Віллачіс та обговорили важливі питання, зокрема передачу для України автобусів. Крім цього зустрілись з представниками благодійних фондів та бізнесу, які готові надавати гуманітарну допомогу цивільним та військовим українцям. Ми обміркували впровадження нових механізмів взаємодії, які сприятимуть реалізації спільних проєктів задля відбудови Києва та інших українських міст після нашої перемоги», – розповіла Юлія Ярмоленко.

Депутатка подякувала європейським партнерам за інформаційну та матеріальну підтримку, яку Україна отримала з часу повномасштабного вторгнення росії.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання МІНІСТЕРСТВУ ОБОРОНИ УКРАЇНИ земельних ділянок в постійне користування для експлуатації та обслуговування адміністративно-господарських будівель і споруд військового містечка № 159 на вул. Бориспільській, 17 у Дарницькому районі міста Києва (474392908)
  • Про відзначення на території міста Києва пам’ятних дат і ювілеїв у 2023 році
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СТОЛИЧНА ПРОЕКТНО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ» земельної ділянки в оренду для влаштування об’єкту інженерно-транспортної інфраструктури (заїзду та виїзду) на вул. Академіка Туполєва у Шевченківському районі міста Києва (481399249)
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (433533002)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг в межах кварталів 40, 44 Дарницького лісництва у Дарницькому районі міста Києва (324477370)