Депутати Київської міської ради спільно з волонтерами виготовили 500 окопних свічок та 250 оберегів-мотанок для Збройних Сил України

Tool items

З нагоди Дня молоді депутати Київської міської ради Марина Порошенко та Дінара Габібуллаєва спільно з волонтерами виготовили 500 окопних свічок та 250 оберегів-мотанок для Збройних Сил України.

Як зазначила депутатка Київської міської ради Марина Порошенко, спільно з молодими українцями долучились до всеукраїнської ініціативи «ТУТ.line».

«Ці свічки можуть горіти, давати тепло та світло протягом багатьох годин у дощову та вітряну погоду. Крім цього, на них в окопі можна розігрівати їжу та кип’ятити воду, тому окопні свічки необхідні військовим на передовій. У воєнний час щоденно пліч-о-пліч продовжуємо працювати задля перемоги. Це надихає і сповнює вірою в те, що з такою молоддю ми не лише переможемо, а й відбудуємо сучасну, демократичну та правову Україну», – розповіла Марина Порошенко.

За словами депутатки Київської міської ради Дінари Габібуллаєвої, волонтерський проєкт «ТУТ.line» надалі будуть реалізовувати в багатьох містах України.

«У рамках всеукраїнської ініціативи спільно з колегами та активними представниками молоді власноруч виготовили 500 окопних свічок та 250 оберегів. Невдовзі їх буде відправлено до Миколаївської та Херсонської областей, а також на східний напрямок фронту. Дякую молодим людям, які долучились до ініціативи та щоденно допомагають цивільним та військовим. Спільно ми консолідуємо зусилля та організовуємо соціальні та волонтерські заходи, а також благодійні ініціативи задля підтримки ЗСУ», – додала Дінара Габібуллаєва.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 09 грудня 2021 року № 3704/3745 "Про бюджет міста Києва на 2022 рік"
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про затвердження Положення про Департамент містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про розроблення Міської цільової програми часткової компенсації вартості закупівлі електрогенераторів суб’єктами господарювання міста Києва на період дії воєнного стану
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 24 травня 2012 року № 596/7933 «Про приватизацію жилих приміщень у гуртожитках м. Києва»
  • Про затвердження Положення про Управління туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про затвердження Положення про Департамент будівництва та житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)