Депутати Київської міської ради спільно з військовими та волонтерами доставили гуманітарну допомогу людям у звільнені від окупантів міста Київщини

Tool items

Депутати Київської міської ради спільно з військовими та волонтерами доставили гуманітарну допомогу людям у звільнені від окупантів міста Київщини.

За словами депутата Київської міської ради Георгія Зантараї, спільно з волонтерами доставили гуманітарну допомогу до Бучі, Ірпеня та Гостомеля – це міста-герої, про які вже знає весь світ.

«Разом з друзями доставили продукти харчування та речі першої необхідності для мешканців зі звільнених територій Київщини. Депутат Київської міської ради Ярослав Федоренко надав 7 000 буханок хліба, які ми також роздали постраждалим людям. У звільнених містах на власні очі побачили звірства російської армії: зруйновані будинки, знищену інфраструктуру, заміновані вулиці та тротуари. Ми з командою віримо, що Україна вистоїть і дасть відсіч ворогу! Слава Україні», – наголосив Георгій Зантарая.

Депутат подякував небайдужим людям, які щоденно допомагають доставляти гуманітарну допомогу мешканцям, які постраждали від ворожих атак та опинились у скрутному становищі.

Додамо, що міста під Києвом, які взяли на себе удар ворога доведеться відбудовувати практично заново. Про це наголосив Київський міський голова Віталій Кличко, який побував у Бучі та Гостомелі.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про питання необхідності перейменування об’єкту міського підпорядкування міста Києва на честь Північноатлантичного альянсу
  • Про присвоєння імені скверу у Подільському районі міста Києва
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо розгляду можливості продовження виплати соціальної допомоги для внутрішньо переміщених осіб до кінця дії воєнного стану в Україні
  • Про внесення змін до Переліку та персонального складу постійних комісій Київської міської ради ІХ скликання
  • Про звернення Київської міської ради до Міністерства культури та інформаційної політики України щодо невідкладного вжиття заходів стосовно перейменування Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського
  • Про укладення на новий строк з товариством з обмеженою відповідальністю «РИНОК-1» договору оренди земельної ділянки від 28 січня 2003 року № 62-6-00051 (зі змінами) для реконструкції приринкової площі під тимчасову автостоянку з об'єктами дорожнього сервісу (без права капітальної забудови) на вул. Електротехнічній, 4-а у Деснянському районі м
  • Про передачу громадянину Наришкову Євгенію Петровичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Травневій, 34 у Солом'янському районі міста Києва (672042799)
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Якова Гніздовського, 1 (літ. XXVI) у Деснянському районі м. Києва ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ГОЛДЕН-ФАРМ» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (400118797)
  • Про невідкладні заходи забезпечення сталого розвитку м. Києва
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФОРУМ ЛАГЕРХАУС» земельної ділянки в оренду для реконструкції існуючих будівель для розміщення офісних, торговельних і складських приміщень на вул. Пирогівський шлях, 34 у Голосіївському районі міста Києва (767671443)