Депутати Київської міської ради спільно з представниками муніципалітету Леону обговорили укріплення міжмуніципальної співпраці та залучення міжнародних ресурсів задля боротьби з агресором

Tool items

Робоча зустріч депутатів Київської міської ради, членів постійної комісії з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків з представниками міста Леон (Іспанія) відбулась 01 липня в Київській міській раді. Зустріч організовано з метою укріплення міжмуніципальної співпраці та залучення міжнародних ресурсів задля допомоги в боротьбі з агресором. 

Як зазначила депутатка Київської міської ради, голова постійної комісії з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків Юлія Ярмоленко, наразі міська влада продовжує налагоджувати міжмуніципальну взаємодію з європейськими містами задля підвищення рівня обороноздатності нашої країни, отримання нового медичного обладнання для порятунку поранених, а також реалізації соціальних проєктів.   

«У час війни кожен працює на своєму фронті задля спільної боротьби з країною-агресором. Депутатський корпус Київської міської ради укріплює міжмуніципальну співпрацю з містами-побратимами та європейськими партнерами, зокрема відбулась робоча зустріч з представниками міста Леон. Ми безпосередньо сфокусовані на налагодженні довготривалої співпраці та вже обговорили можливі напрями взаємодії. Основною темою нашої зустрічі було отримання гуманітарної допомоги, медичних препаратів, а також карет швидкої допомоги та пікапів для бійців підрозділів тероборони міста Києва, які наразі передислоковані на передову. Також у процесі було обговорено спільну реалізацію проєктів щодо будівництва або відновлення дитячих садків та шкіл з обов’язковим влаштуванням бомбосховищ. Крім цього розглянули шляхи залучення української діаспори у Іспанії та мешканців Леону до реалізації спільних проєктів на території України», – розповіла Юлія Ярмоленко.

Депутатка додала, що також у процесі робочої зустрічі з міжнародними колегами обміркували інші варіанти співпраці після української перемоги.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутатки Київської міської ради Букало О. Ю.
  • Про затвердження змін та доповнень до рішення Київської міської ради від 15 грудня 2022 року № 5892/5933 «Про надання додаткових пільг та гарантій киянам, які приймали (приймають) участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти
  • Про створення тимчасової контрольної комісії Київської міської ради з питань перевірки інформації, оприлюдненої у журналістських розслідувань щодо діяльності ПрАТ «ХК «Київмісьбуд»
  • Про внесення змін до комплексної міської цільової програми «Молодь та спорт столиці» на 2022 - 2024 роки
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 09.02.2023 № 5933/5974 «Про затвердження списку присяжних Оболонського районного суду міста Києва»
  • Про поновлення спільному українсько-німецькому товариству з обмеженою відповідальністю з іноземною інвестицією «КЕРШЕР» договору оренди земельних ділянок від 01 квітня 2003 року № 62-6-00056 (зі змінами) (310575686)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «АВТОНАФТА» договору оренди земельної ділянки від 12 листопада 2003 року № 62-6-00087 (зі змінами) (737503051)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РЕНТА ЛОГІСТИК» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування виробничих будівель і споруд на вул. Куренівській, 14 б в Оболонському районі міста Києва (662384465)
  • Про поновлення спільному українсько-німецькому товариству з обмеженою відповідальністю з іноземною інвестицією «КЕРШЕР» договору оренди земельної ділянки від 01 квітня 2003 року № 78-6-00086 (зі змінами) (410051652)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СВАРОГ КАПІТАЛ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративної будівлі на вул. Хорива, 55 (літ. Б) у Подільському районі міста Києва (364454473)