Депутати Київської міської ради спільно з представниками бізнесу та киянами забезпечують військових маскувальними костюмами

Tool items

Депутати Київської міської ради спільно з представниками бізнесу та киянами виготовляють маскувальні костюми для військових, які служать на лінії фронту.

Як зазначила депутатка Київської міської ради Ганна Свириденко, за підтримки відповідального бізнесу, який надає матеріали, та спільно з волонтерами, шиємо маскувальні «кікімори» для військових. Цей камуфляж потрібен снайперам та розвідникам для того, щоб бути «невидимими» на полі бою.

«Оболонські волонтери добре вивчили технологію виготовлення маскувального одягу. Для плетіння «кікімор» не потрібне спеціальне обладнання, лише джутові мішки, які є легкими та не набирають вологи, а також в’язальні нитки коричневого та зеленого кольорів. Основа для маскувального костюма – це сітка прямокутної форми, яка розділена на три зони. Повномасштабна війна триває, тому потреба в маскувальному одязі для військових щоденно збільшується. Кожен маскувальний халат, який зроблений волонтерами, – це необхідна допомога бойовим підрозділам», – розповіла Ганна Свириденко.

Депутатка додала, що всі охочі можуть долучитись до плетіння маскувальних сіток та костюмів для військових. Для цього необхідно звернутись до волонтерського хабу, який розташовано по вулиці Йорданській, 22-а.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про встановлення відзнаки за сприяння обороні Києва
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  • Про безоплатну передачу у державну власність майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»