Депутати Київської міської ради спільно з добровольцями доставили гуманітарну допомогу на Харківщину

Tool items

Депутат Київської міської ради Юрій Зубко спільно з добровольчим формуванням «СВА-19» територіальної громади Деснянського району міста Києва доставили гуманітарну допомогу на Харківщину.

За словами депутата Київської міської ради Юрія Зубка, антилюдська діяльність країни-агресора спричиняє руйнацію населених пунктів Харківщини.

«За чотири місяці воєнних дій на території регіону загинула майже одна тисяча людей, чиї особи вдалось встановити. Через постійні обстріли велика кількість населених пунктів області залишається без необхідних засобів існування. Наша команда доставила мешканцям Харківщини питну воду, продукти харчування, засоби гігієни та товари першої необхідності. В умовах сьогодення українці повинні гуртуватись задля допомоги один одному, оскільки лише об'єднавши наші ресурси, – ми переможемо», – зазначив Юрій Зубко.  

Депутат додав, що наша команда не планує зупинятись, і надалі буде продовжувати доставляти гуманітарну допомогу до населених пунктів, які постраждали від дій російських загарбників.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про встановлення відзнаки за сприяння обороні Києва
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  • Про безоплатну передачу у державну власність майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»