Депутати Київської міської ради спільно з добровольцями доставили гуманітарну допомогу на Харківщину

Tool items

Депутат Київської міської ради Юрій Зубко спільно з добровольчим формуванням «СВА-19» територіальної громади Деснянського району міста Києва доставили гуманітарну допомогу на Харківщину.

За словами депутата Київської міської ради Юрія Зубка, антилюдська діяльність країни-агресора спричиняє руйнацію населених пунктів Харківщини.

«За чотири місяці воєнних дій на території регіону загинула майже одна тисяча людей, чиї особи вдалось встановити. Через постійні обстріли велика кількість населених пунктів області залишається без необхідних засобів існування. Наша команда доставила мешканцям Харківщини питну воду, продукти харчування, засоби гігієни та товари першої необхідності. В умовах сьогодення українці повинні гуртуватись задля допомоги один одному, оскільки лише об'єднавши наші ресурси, – ми переможемо», – зазначив Юрій Зубко.  

Депутат додав, що наша команда не планує зупинятись, і надалі буде продовжувати доставляти гуманітарну допомогу до населених пунктів, які постраждали від дій російських загарбників.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про питання необхідності перейменування об’єкту міського підпорядкування міста Києва на честь Північноатлантичного альянсу
  • Про присвоєння імені скверу у Подільському районі міста Києва
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо розгляду можливості продовження виплати соціальної допомоги для внутрішньо переміщених осіб до кінця дії воєнного стану в Україні
  • Про внесення змін до Переліку та персонального складу постійних комісій Київської міської ради ІХ скликання
  • Про звернення Київської міської ради до Міністерства культури та інформаційної політики України щодо невідкладного вжиття заходів стосовно перейменування Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського
  • Про укладення на новий строк з товариством з обмеженою відповідальністю «РИНОК-1» договору оренди земельної ділянки від 28 січня 2003 року № 62-6-00051 (зі змінами) для реконструкції приринкової площі під тимчасову автостоянку з об'єктами дорожнього сервісу (без права капітальної забудови) на вул. Електротехнічній, 4-а у Деснянському районі м
  • Про передачу громадянину Наришкову Євгенію Петровичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Травневій, 34 у Солом'янському районі міста Києва (672042799)
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Якова Гніздовського, 1 (літ. XXVI) у Деснянському районі м. Києва ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ГОЛДЕН-ФАРМ» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (400118797)
  • Про невідкладні заходи забезпечення сталого розвитку м. Києва
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФОРУМ ЛАГЕРХАУС» земельної ділянки в оренду для реконструкції існуючих будівель для розміщення офісних, торговельних і складських приміщень на вул. Пирогівський шлях, 34 у Голосіївському районі міста Києва (767671443)