Депутати Київської міської ради спільно з благодійним фондом доставили дві карети швидкої допомоги до військового шпиталю

Tool items

Депутат Київської міської ради Вадим Іванченко спільно з благодійним фондом доставив дві карети швидкої допомоги до військового шпиталю.

За словами Вадима Іванченка, спецавтомобілі будуть евакуювати хворих, травмованих і поранених військовослужбовців до шпиталю.

«Необхідно забезпечувати медиків першочерговим устаткуванням та спецобладнанням для того, щоб вони мали змогу надавати невідкладну кваліфіковану медичну допомогу постраждалим. Спільно з БФ «Рідне місто моє» Ігоря Лисова вже передали дві карети швидкої допомоги до військового шпиталю, і невдовзі доставимо до медичного закладу ще два автомобілі. Медичні бригади будуть використовувати карети швидкої допомоги задля порятунку поранених бійців, які самовіддано борються з ворогом. Кожен з нас впевнений в перемозі української армії. Я щиро дякую захисникам та медикам, які на власних фронтах протистоять окупантам та боронять Україну», – зазначив депутат.

Вадим Іванченко додав, що з перших днів війни наша команда налагодила співпрацю з партнерами та благодійними організаціями з метою безперебійного та комплексного надання гуманітарної допомоги цивільним та військовим.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2022-2024 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 16.12.2021 № 4031/4072
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31.08.2021 № 2183/2224 «Про реорганізацію комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський міський туристично-інформаційний центр»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 28.07.2020 № 83/9162 «Про затвердження списку присяжних Печерського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 19.12.2019 № 505/8078 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 66 кварталі Броварського лісництва у Деснянському районі міста Києва (448443225)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ОЛВІ КО ЛТД» земельної ділянки в оренду для реконструкції, експлуатації та обслуговування автозаправної станції з об'єктами дорожнього сервісу та влаштуванням зони зелених насаджень на вул. Шевченка, 196-А у Солом'янському районі міста Києва (605193969)
  • Про передачу Приватному акціонерному товариству «Укрсвітло» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування існуючих будівель та споруд цілісного майнового комплексу на вул. Івана Виговського, 8д у Подільському районі міста Києва (515541558)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БТБ ТОРГ» земельної ділянки в оренду для реконструкції, експлуатації та обслуговування майнового комплексу під громадсько-житлову забудову (громадсько-житловий комплекс) на просп. Георгія Гонгадзе, 18-і у Подільському районі міста Києва (373986225)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АВТОМИЙКА-ЕНДОРФІН» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі на вул. Білоруській, 40-Г у Шевченківському районі міста Києва (364123780)