Депутати Київської міської ради провели футбольний турнір між добровольчими формуваннями Голосіївського та Деснянського районів міста Києва

Tool items

Депутати Київської міської ради Ігор Галайчук та Юрій Зубко провели футбольний турнір між добровольчими формуваннями Голосіївського та Деснянського районів міста Києва. 

За словами Ігоря Галайчука, українські захисники продовжують безперервно тримати оборону на Східному та Південному напрямках.  

«Тривале військове протистояння потребує сил, енергії, ресурсів, а також підтримки бойового духу. Часом навіть найстійкіші бійці відчувають виснаження, тому важливо змінювати фокус уваги задля поновлення внутрішнього ресурсу. Ми намагаємось систематично організовувати різні спортивні турніри для військових та цивільного населення задля підвищення морального духу. Наразі було організовано футбольний турнір для добровольчих  формувань Голосіївського та Деснянського районів, у якому перемогла команда ДФТГ «Т-2». Після такого «перезавантаження» військові з новими силами відправляться на свої позиції надалі боротись з окупантами», – розповів депутат.  

Ігор Галайчук додав, що підтримка бойового духу українських бійців невід'ємний етап на шляху до перемоги.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Порядку використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2021 - 2025 роки в умовах воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану