Депутати Київської міської ради прощаються з Олександром Омельченком

Tool items

Депутати Київської міської ради прощаються з колишнім очільником Києва Олександром Омельченком. Церемонія прощання проходить сьогодні, 29 листопада, у Колонній залі Київської міської державної адміністрації.

Герой України, кавалер ордену ІІІ ступеня Князя Ярослава Мудрого, Заслужений будівельник України, Почесний громадянин міста Києва, ушанований багатьох інших відзнак, очільник Києва 1996-2006 років, депутат Київської міської ради Олександр Омельченко помер 25 листопада від ускладнень після перенесеного захворювання на Covid-19. Останній місяць він перебував на лікуванні в закладі охорони здоров’я.

Попрощатися з Олександром Омельченком прийшли Київський міський голова Віталій Кличко, заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко, заступники голови Київської міської державної адміністрації, депутати Київської міської ради, співробітники Київської міської ради та Київської міської державної адміністрації, директори комунальних підприємств, голови районних в місті Києві державних адміністрацій, керівники організацій та установ, друзі, колеги, кияни.

Як зазначив депутат Київської міської ради, колега по фракції Віталій Павлик, Олександр Олександрович був досвідченим політиком та патріотом, який багато років працював на благо Києва.

«Олександр Омельченко хороший друг, який завжди вчив любити країну, киян та робити все для того аби люди бачили реальну роботу. Він завжди залишався енергійним та працьовитим, а також любив займатися спортом. Олександр Олександрович для мене став прекрасним радником, який завжди тримав слово. Мені безмежно не вистачатиме мудрого вчителя та наставника. Він завжди буде жити у нашій пам’яті. Спочивайте з миром. Вічна пам’ять», – підкреслив Віталій Павлик.

Поховання Олександра Омельченка відбудеться в Києві на Байковому кладовищі.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 13 квітня 2006 року № 63-6-00357, укладеного між Київською міською радою та суб’єктом підприємницької діяльності – фізичною особою Когут Русланою Іванівною (609824795)
  • Про відмову громадянці Пікаловій Оксані Вікторівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для індивідуального гаражного будівництва на вул. Щербаківського Данила у Шевченківському районі міста Києва (201652330)
  • Про відмову ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КІСТОУН ГРУП» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового комплексу з вбудовано-прибудованими приміщеннями, паркінгом та готельно-офісним центром на вул. Охтирській у Солом’янському
  • Про відмову громадянину Бардадиму Ігорю Ігоровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку біля будинку № 1 по вул. М. Рильського у Голосіївському районі міста Києва (310129046)
  • Про відмову громадянину Савіну Олексію Генадійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку у Печерському районі міста Києва (568101716)