Депутати Київської міської ради передали медикаменти столичним закладам охорони здоров’я

Tool items

Депутати Київської міської ради, Микола Конопелько та Андрій Вітренко, передали медикаменти до чотирьох столичних закладів охорони здоров’я.  

За словами депутата Київської міської ради Миколи Конопелька, з початку війни Київ та Київська область стали домівкою майже для 300 тисяч вимушених переселенців.  

«Медичні заклади столиці невтомно працюють задля збереження життя та здоров’я киян, військових і внутрішньо переміщених осіб. Навантаження на заклади охорони здоров’я Києва зростає, тому вони вкрай потребують підтримки. Зокрема, цього разу медикаменти були передані Київській клінічній лікарні №3, Консультативно-діагностичному центру №2 Дарницького району, Центру первинної медико-санітарної допомоги №3 Дарницького району та Національному Інституту хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова», – зазначив Микола Конопелько. 

«Столичні медичні заклади продовжують надавати безкоштовно першу невідкладну допомогу усім, хто цього потребує. Внаслідок повномасштабного вторгнення росії значно збільшилась кількість пацієнтів з важкими та невиліковними хворобами. Заклади охорони здоров'я Києва прихистили багато хворих, евакуйованих з окупованих територій та із зон активних бойових дій, які потребують постійного медичного супроводу, тому ми з колегами і надалі плануємо продовжувати тримати оборону «фронту здоров’я» столиці», – розповів Андрій Вітренко. 

Депутати додали, що регулярне постачання необхідних медикаментів у заклади охорони здоров’я Києва відбувається спільно з американськими партнерами – організаціями «West Support» та «World of Connections».

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь