Депутати Київської міської ради передали медикаменти столичним закладам охорони здоров’я

Tool items

Депутати Київської міської ради, Микола Конопелько та Андрій Вітренко, передали медикаменти до чотирьох столичних закладів охорони здоров’я.  

За словами депутата Київської міської ради Миколи Конопелька, з початку війни Київ та Київська область стали домівкою майже для 300 тисяч вимушених переселенців.  

«Медичні заклади столиці невтомно працюють задля збереження життя та здоров’я киян, військових і внутрішньо переміщених осіб. Навантаження на заклади охорони здоров’я Києва зростає, тому вони вкрай потребують підтримки. Зокрема, цього разу медикаменти були передані Київській клінічній лікарні №3, Консультативно-діагностичному центру №2 Дарницького району, Центру первинної медико-санітарної допомоги №3 Дарницького району та Національному Інституту хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова», – зазначив Микола Конопелько. 

«Столичні медичні заклади продовжують надавати безкоштовно першу невідкладну допомогу усім, хто цього потребує. Внаслідок повномасштабного вторгнення росії значно збільшилась кількість пацієнтів з важкими та невиліковними хворобами. Заклади охорони здоров'я Києва прихистили багато хворих, евакуйованих з окупованих територій та із зон активних бойових дій, які потребують постійного медичного супроводу, тому ми з колегами і надалі плануємо продовжувати тримати оборону «фронту здоров’я» столиці», – розповів Андрій Вітренко. 

Депутати додали, що регулярне постачання необхідних медикаментів у заклади охорони здоров’я Києва відбувається спільно з американськими партнерами – організаціями «West Support» та «World of Connections».

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про встановлення відзнаки за сприяння обороні Києва
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  • Про безоплатну передачу у державну власність майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»