Депутати Київської міської ради передали медичне обладнання та ліки в Київський міський консультативно-діагностичний центр

Tool items

Депутати Київської міської ради Юлія Ярмоленко та Олександр Бродський за підтримки європейських партнерів передали медичне обладнання та ліки в Київський міський консультативно-діагностичний центр.

Як зазначила депутатка Київської міської ради Юлія Ярмоленко, наразі медичні заклади працюють у посиленому режимі та потребують додаткового медичного обладнання і препаратів для забезпечення безперебійної роботи. 

«Наша команда укріплює співпрацю з європейськими партерами, які підтримують Україну та готові надавати гуманітарну допомогу. Вкотре отримали вантаж від польських та іспанських меценатів, які передали гуманітарну допомогу медичного спрямування. Спільно з Олександром Бродським одразу ж доставили медичне обладнання та ліки в Київський міський консультативно-діагностичний центр, зокрема ми передали апарат УЗД, обладнання для дезінфекції, ліжка та матраци для хворих, стійки під крапельниці, вогнегасники,  хірургічний стіл, халати для медперсоналу, перев'язувальні матеріали, медикаменти, засоби гігієни для дорослих, системи для інфузій, фізрозчини, сечовивідні катетери, а також антисептичні засоби», – розповіла Юлія Ярмоленко.

Депутатка під час візиту до консультативно-діагностичного центру також подякувала медикам, які щоденно сумлінно виконують свою роботу задля порятунку людей.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про встановлення відзнаки за сприяння обороні Києва
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  • Про безоплатну передачу у державну власність майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»