Депутати Київської міської ради передали гуманітарну допомогу медичного спрямування до київських лікарень

Tool items

Депутати Київської міської ради за підтримки іноземних партнерів з Франції передали гуманітарну допомогу медичного спрямування до двох клінічних лікарень.

Як зазначила депутатка Київської міської ради Зоя Ярош, у медиків свій особливий фронт боротьби задля збереження здоров’я та життя цивільних і військових.

«У цей складний воєнний час українські лікарі безперервно працюють та рятують життя практично цілодобово. Напередодні Дня медика наша команда за підтримки іноземних партнерів доставила медикаменти в Хірургічне відділення №1 Київської обласної клінічної лікарні та КНП «Олександрівська клінічна лікарня м. Києва». Необхідно забезпечувати заклади охорони здоров'я медичними препаратами та устаткуванням, оскільки це запорука їх безперебійної роботи заради надання повного курсу лікування для пацієнтів. Ми щиро вдячні медикам, які з перших днів війни щоденно виконують свої професійні обов’язки», – розповіла Зоя Ярош.

Депутатка додала, що у час війни українські волонтери самостійно невзмозі охопити весь обсяг отриманих запитів від цивільних та військових, тому вони звертаються до іноземних благодійних організацій, які підтримують Україну та регулярно надають гуманітарну допомогу.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2022-2024 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 16.12.2021 № 4031/4072
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31.08.2021 № 2183/2224 «Про реорганізацію комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський міський туристично-інформаційний центр»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 28.07.2020 № 83/9162 «Про затвердження списку присяжних Печерського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 19.12.2019 № 505/8078 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 66 кварталі Броварського лісництва у Деснянському районі міста Києва (448443225)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ОЛВІ КО ЛТД» земельної ділянки в оренду для реконструкції, експлуатації та обслуговування автозаправної станції з об'єктами дорожнього сервісу та влаштуванням зони зелених насаджень на вул. Шевченка, 196-А у Солом'янському районі міста Києва (605193969)
  • Про передачу Приватному акціонерному товариству «Укрсвітло» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування існуючих будівель та споруд цілісного майнового комплексу на вул. Івана Виговського, 8д у Подільському районі міста Києва (515541558)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БТБ ТОРГ» земельної ділянки в оренду для реконструкції, експлуатації та обслуговування майнового комплексу під громадсько-житлову забудову (громадсько-житловий комплекс) на просп. Георгія Гонгадзе, 18-і у Подільському районі міста Києва (373986225)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АВТОМИЙКА-ЕНДОРФІН» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі на вул. Білоруській, 40-Г у Шевченківському районі міста Києва (364123780)