Депутати Київської міської ради передали 66 дронів військовим на Донеччину

Tool items

Депутати Київської міської ради Ярослав Федоренко та Юлія Ярмоленко за підтримки київського відповідального бізнесу та Ектора Хіменес-Браво передали 66 дронів військовослужбовцям батальйону ударних БпАК «АХІЛЛЕС» 92-ї ОШБр ім. кошового отамана Івана Сірка, які зараз тримають оборону на Донеччині.

Як зазначив депутат Київської міської ради Ярослав Федоренко, на фронті військові використовують дрони для здійснення атак ворожих цілей, включаючи бойову техніку, командні пункти та інші об'єкти.

«Дрони це очі ЗСУ! Багато дронів – це багато очей, які бачать і нищать ворога. Дякую всім партнерам, завдяки яким ми змогли придбати дрони. Дякую українцям, які завжди приєднуються до наших благодійних ініціатив - за усвідомленість, за людяність, за підтримку, за вашу силу і небайдужість! Разом ми здатні на неймовірне! Низький уклін захисникам батальйону ударних БпАК «АХІЛЛЕС» та своєму колезі, депутату Київської міської ради Юрію Федоренку, який є їх командиром», – наголосив Ярослав Федоренко.

Депутат додав, що дронів ніколи не буває забагато, часто вони стають розхідним матеріалом, але все ж коптери зараз відіграють ключову роль у військових операціях.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання ОБ’ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «ФАЙНА ТАУН 6» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування багатоквартирних житлових будинків з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури з влаштуванням зони зелених насаджень (зміна цільового призначення) на вул. Салютній, 2 у
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ЕЛЕТОН» договору оренди земельної ділянки від 17 жовтня 2005 року № 79-6-00361 (зі змінами) для реконструкції, будівництва, експлуатації і обслуговування складських приміщень та електромонтажного виробництва на вул. Сумській, 3 у Голосіївському районі м. Києва (531005898)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РІАЛ ЕСТЕТ ГРУП» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку на вул. Максимовича Михайла, 4 у Голосіївському районі міста Києва (442444619)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МУДРА КЕПІТАЛ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничих та складських будівель і споруд на просп. Повітряних сил, 64 у Солом’янському районі міста Києва (488442292)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КАМК УКРАЇНА» земельної ділянки в оренду для експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на вул. Янтарній, 6 у Святошинському районі міста Києва (374442691)