Депутати Київської міської ради нагородили 21 медичного працівника з нагоди професійного свята

Tool items

З нагоди Дня медичного працівника депутати Київської міської ради, члени постійної комісії з питань охорони здоров'я та соціальної політики привітали та відзначили подяками лікарів та керівників комунальних закладів охорони здоров’я міста Києва.

За словами депутатки Київської міської ради, голови постійної комісії з питань охорони здоров'я та соціальної політики Марини Порошенко, з перших днів війни медичні працівники на власному фронті борються за життя та здоров’я цивільних і військових, які постраждали від військової агресії росії.

«Медичних працівників часто називають янголами-охоронцями, останні чотири місяці вони справді воїни світла, які щоденно працюють на передовій боротьби з окупантами. Пліч-о-пліч з лікарями, попри труднощі, ризик та втому стоять медичні сестри, акушери, лаборанти та молодший медичний персонал. Щохвилини в лікарнях, амбулаторіях, мобільних бригадах, польових шпиталях та, навіть, бомбосховищах вони рятують життя українців. Кожен з нас надзвичайно вдячний медикам, які незважаючи ні на що, продовжують бути вірними присязі Гіппократа – лікувати хворих, рятувати поранених, допомагати прийти на цей світ маленьким українцям. Це саме те, що наближає нашу перемогу, оскільки кожен віддано, професійно та щиро виконує свою роботу», – зазначила Марина Порошенко.

Депутатка додала, що члени постійної комісії, депутати Київської міської ради Юлія Уласик, Ярина Ар’єва, Олександр Лінчевський, Олеся Пинзеник, Наталія Берікашвілі, Богдана Тимощук, Вадим Іванченко надали кандидатів для нагородження. Загалом було сформовано список, який включає 21 медичного працівника, зокрема дехто з них наразі перебуває на лінії фронту та рятує бійців на передовій.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2022-2024 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 16.12.2021 № 4031/4072
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31.08.2021 № 2183/2224 «Про реорганізацію комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський міський туристично-інформаційний центр»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 28.07.2020 № 83/9162 «Про затвердження списку присяжних Печерського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 19.12.2019 № 505/8078 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 66 кварталі Броварського лісництва у Деснянському районі міста Києва (448443225)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ОЛВІ КО ЛТД» земельної ділянки в оренду для реконструкції, експлуатації та обслуговування автозаправної станції з об'єктами дорожнього сервісу та влаштуванням зони зелених насаджень на вул. Шевченка, 196-А у Солом'янському районі міста Києва (605193969)
  • Про передачу Приватному акціонерному товариству «Укрсвітло» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування існуючих будівель та споруд цілісного майнового комплексу на вул. Івана Виговського, 8д у Подільському районі міста Києва (515541558)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БТБ ТОРГ» земельної ділянки в оренду для реконструкції, експлуатації та обслуговування майнового комплексу під громадсько-житлову забудову (громадсько-житловий комплекс) на просп. Георгія Гонгадзе, 18-і у Подільському районі міста Києва (373986225)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АВТОМИЙКА-ЕНДОРФІН» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі на вул. Білоруській, 40-Г у Шевченківському районі міста Києва (364123780)