Депутати Київської міської ради можуть перенаправляти кошти з депутатського фонду на облаштування укриттів у закладах дошкільної та середньої освіти столиці

Tool items

Київська міська рада може перенаправляти кошти з Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців у воєнний час на облаштування укриттів у закладах дошкільної та середньої освіти столиці. 

Таке рішення було прийнято сьогодні, 08 вересня, на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання 78 депутатами. 

За словами депутатки Київської міської ради, першої заступниці голови постійної комісії з питань власності Ганни Свириденко, життя та здоров’я всіх учасників освітнього процесу, насамперед дітей, є безумовним і абсолютним пріоритетом всієї системи освіти. 

«У ситуації небезпеки та військового нападу, щоб зберегти здоров’я та життя дітей, їх слід швидко евакуювати в безпечне місце – до найближчого бомбосховища, підвалу або іншого укриття. З огляду на зазначене, комунальні заклади дошкільної та загальної середньої освіти потребують фінансування та дообладнання укриттів на випадок оголошення повітряної тривоги. Наразі з'явилась юридична можливість перенаправляти кошти з депутатського фонду. Прийняття зазначеного проєкту дає змогу здійснювати фінансування ремонтів у комунальних закладах дошкільної та загальної середньої освіти та облаштування в них споруд подвійного призначення та найпростіших укриттів за рахунок коштів депутатського фонду, передбачених Програмою вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2021-2025 роки», – зазначила Ганна Свириденко. 

Депутатка додала, що діти повинні відчувати себе в безпеці, а батьки мають довіряти навчальним закладам та бути впевненими, що у разі оголошення повітряної тривоги діти пройдуть в укриття.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання ОБ’ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «ФАЙНА ТАУН 6» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування багатоквартирних житлових будинків з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури з влаштуванням зони зелених насаджень (зміна цільового призначення) на вул. Салютній, 2 у
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ЕЛЕТОН» договору оренди земельної ділянки від 17 жовтня 2005 року № 79-6-00361 (зі змінами) для реконструкції, будівництва, експлуатації і обслуговування складських приміщень та електромонтажного виробництва на вул. Сумській, 3 у Голосіївському районі м. Києва (531005898)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РІАЛ ЕСТЕТ ГРУП» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку на вул. Максимовича Михайла, 4 у Голосіївському районі міста Києва (442444619)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МУДРА КЕПІТАЛ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничих та складських будівель і споруд на просп. Повітряних сил, 64 у Солом’янському районі міста Києва (488442292)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КАМК УКРАЇНА» земельної ділянки в оренду для експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на вул. Янтарній, 6 у Святошинському районі міста Києва (374442691)