Депутати Київскої міської ради ініціюють присвоєння звання Почесний громадянин Києва Віталію Малахову

Tool items

Фракція «УДАР» у Київській міській раді підтримала ініціативу присвоїти звання Почесний громадянин міста Києва столичному керівнику «Театру на Подолі» Віталію Малахову.

Про це повідомила депутатка Київської міської ради, голова постійної комісії з питань культури, туризму та суспільних комунікацій Вікторія Муха.

«Віталій Малахов легендарна постать для Києва. У 1987 році він створив «Театр на Подолі», яким керував до свого останнього дня. Через творчість він не просто популяризував Київ, а зробив так, що столицю України у всьому світі знають як центр сучасної європейської культури. За роки свого життя він дійсно зробив величезний вклад в культурне життя Києва. І уявити без нього наше місто просто неможливо. Він назавжди залишиться його частиною», – підкреслила Вікторія Муха.

Як зауважила голова комісії, «Театр на Подолі» також заслуговує на те, щоб носити ім’я по-справжньому видатного митця.

«Віталій Малахов не просто створив театр, він вклав у нього всю свою душу та все своє життя. Саме завдяки енергії та натхненню очільника театр не просто пережив найважчі часи для закладів культури, а зростав та ставав популярнішим. А у 2019 році, нарешті, здійснилась найбільша мрія митця, заради якої він жив, і театр отримав свій власний надсучасний дім та став ще привабливішим для глядачів, більш вмістким, й в той же час, як завжди, з проблемою знайти «зайвий квиточок» на будь-яку виставу. І це все енергетика Віталія Малахова, який ніколи не відділяв себе від театру», – зауважила Вікторія Муха.

Як повідомив співголова фракції «УДАР» Валентин Мондриївський, відповідні пропозиції щодо присвоєння почесного звання Віталію Малахову та перейменування «Театру на Подолі» буде озвучено на найближчому пленарному засіданні Київської міської ради, яке відбудеться 18 листопада.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захистник Києва» на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про погодження призначення Андронова В.Є. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Києва» у 2022 році
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 15 квітня 2022 року №4571/4612 "Про особливості перейменування об'єктів міського підпорядкування, назви яких пов'язані з російською федерацією та/або її союзниками (сателітами), під час дії воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022
  • Про відновлення роботи автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності
  • Про деякі питання надання комунальних послуг ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» в місті Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року N 242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про відмову громадянину Денисенку Денису Олександровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у Голосіївському районі міста Києва (663450129)
  • Про надання громадянину Угринюку Тарасу Богдановичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Тепличній у Святошинському районі міста Києва (330131494)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 березня 2022 року № 4544/4585 «Про утворення комунальної установи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Централізована закупівельна організація міста Києва»