Депутати Київської міської ради доставили гуманітарну допомогу, зокрема медичне обладнання до Миколаєва

Tool items

Депутати Київської міської ради Юлія Ярмоленко та Ярослав Федоренко доставили гуманітарну допомогу, зокрема медичне обладнання до Миколаєва.

За словами Юлії Ярмоленко, наша команда продовжує надавати гуманітарну допомогу військовим на передовій, оскільки ми добровільно обрали цей фронт та працюємо заради перемоги.

«У черговий раз доставили гуманітарну допомогу до міста-героя Миколаєва. Ворог продовжує нещадно обстрілювати місто, проте українські військові щоденно тримають оборону, і ми подякували їм, від імені всіх, хто зараз перебуває вдома. Передали бійцям ліки, київські смаколики та продукти харчування. Крім цього за підтримки європейських меценатів доставили медичне обладнання до лікарень Миколаєва та села Березнегуватського, яке розташоване в Миколаївській області. Щоденно на лінії фронту є потреба в гуманітарній допомозі різного спрямування, тому наша команда намагається опрацювати якомога більше запитів заради спільного протистояння та довгоочікуваної перемоги над окупантами», – розповіла депутатка.

Юлія Ярмоленко додала, що кожен індивідуальний внесок стає частиною великої справи, тому за можливістю необхідно допомагати військовим, біженцям та всім тим, хто став жертвою військової агресії рф.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Порайка А.М.
  • Про звернення Київської міської ради до Комплексу відпочинку «Пуща-водиця» Державного управління справами щодо відмови від права постійного користування на земельну ділянку з кадастровим номером 8000000000:78:318:0003 на вул. Вишгородська, 150 у Оболонському районі міста Києва
  • Про зміну назви комунального підприємства «ЛІК» м. Києва» та реорганізацію шляхом приєднання комунального підприємства «МІСЬКИЙ МАГАЗИН» виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про проведення перевірки належного виконання умов договорів оренди, позички та охоронних договорів укладених щодо комунального майна територіальної громади міста Києва, здійснення контролю за використанням такого майна, орендарем чи користувачем (позичальником) якого є релігійні організації (об’єднання), керівний центр (управління) яких
  • Про надання ОБ'ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «КИЇВЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на вул. Братиславській, 12 у Деснянському районі міста Києва (625974474)
  • Про деякі питання діяльності загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів «Спеціалізована школа № 193 з поглибленим вивченням української мови і літератури» Подільського району м. Києва
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (440536446)
  • Про реорганізацію комунального некомерційного підприємства «Київська міська клінічна лікарня № 11» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про виплату громадянці Даманській Валентині Григорівні одноразової матеріальної допомоги за належну для одержання земельну ділянку