Депутати Київської міської ради доставили гуманітарну допомогу, зокрема медичне обладнання до Миколаєва

Tool items

Депутати Київської міської ради Юлія Ярмоленко та Ярослав Федоренко доставили гуманітарну допомогу, зокрема медичне обладнання до Миколаєва.

За словами Юлії Ярмоленко, наша команда продовжує надавати гуманітарну допомогу військовим на передовій, оскільки ми добровільно обрали цей фронт та працюємо заради перемоги.

«У черговий раз доставили гуманітарну допомогу до міста-героя Миколаєва. Ворог продовжує нещадно обстрілювати місто, проте українські військові щоденно тримають оборону, і ми подякували їм, від імені всіх, хто зараз перебуває вдома. Передали бійцям ліки, київські смаколики та продукти харчування. Крім цього за підтримки європейських меценатів доставили медичне обладнання до лікарень Миколаєва та села Березнегуватського, яке розташоване в Миколаївській області. Щоденно на лінії фронту є потреба в гуманітарній допомозі різного спрямування, тому наша команда намагається опрацювати якомога більше запитів заради спільного протистояння та довгоочікуваної перемоги над окупантами», – розповіла депутатка.

Юлія Ярмоленко додала, що кожен індивідуальний внесок стає частиною великої справи, тому за можливістю необхідно допомагати військовим, біженцям та всім тим, хто став жертвою військової агресії рф.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року № 242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 09 грудня 2021 року № 3704/3745 "Про бюджет міста Києва на 2022 рік"
  • Про створення комунального ліцею «Маріупольський ліцей міста Києва»
  • Про перейменування вулиці Московської у Печерському районі міста Києва
  • Про внесення змін до Положення про звання «Почесний громадянин міста Києва» Додатку 1 до рішення Київської міської ради «Про встановлення звання «Почесний громадянин міста Києва» та заохочувальних відзнак Київського міського голови від 01.06.2000 № 141/862 зі змінами та доповненнями
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СТОЛИЧНА ПРОЕКТНО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ» земельної ділянки в оренду для влаштування об’єкту інженерно-транспортної інфраструктури (заїзду та виїзду) на вул. Академіка Туполєва у Шевченківському районі міста Києва (481399249)
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (433533002)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг в межах кварталів 40, 44 Дарницького лісництва у Дарницькому районі міста Києва (324477370)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 6 кварталі Дарницького лісництва у Дарницькому районі міста Києва (553444662)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг на Бориспільському шосе, 25 км, в межах кварталу 43 Дарницького лісництва у Дарницькому районі міста Києва (646624444)