Депутати Київської міської ради доставили гуманітарну допомогу та машину медичної евакуації у Краматорськ

Tool items

Депутати Київської міської ради Олександр Бродський, Михайло Наконечний, Юлія Ярмоленко доставили гуманітарну допомогу та машину медичної евакуації 126 окремому батальйону територіальної оборони міста Києва, який наразі виконує бойові розпорядження у Краматорську.

За словами депутата Київської міської ради, керівника стрілецької роти 112-ї окремої бригади територіальної оборони ЗСУ Олександра Бродського, евакуація поранених з поля бою потребує виконання оперативних дій задля порятунку життя, і в цьому випадку важлива кожна хвилина, оскільки бойові травми є вкрай небезпечними.

«Автомобілі, які евакуюють поранених з поля бою, повинні бути швидкими та маневровними, оскільки потрібно оперативно проїхати під ворожими обстрілами та не стати мішенню окупантів. Спільно з колегами та меценатами придбали та доставили новий позашляховик для батальйону тероборони, який працює на нульових позиціях та евакуює поранених із Краматорська. Автомобіль оснащений сучасним медичним обладнанням, і ми віримо в те, що він допоможе врятувати не одне життя», – розповів Олександр Бродський.

Як зазначив депутат Київської міської ради Михайло Наконечний, на нулі українські добровольці та військовослужбовці без страху та зайвої метушні нищать ворога та обороняють українські позиції. 

«Щоденно тривають запеклі бої і наші захисники та захисниці отримують бойові поранення, тому задля їх порятунку та евакуації з поля бою ми передали сучасний позашляховик. Крім цього доставили захисникам продукти харчування, хліб та київські смаколики. Також за підтримки партнерів з Баварії передали понад 50 розкладних ліжок для бійців 126 окремого батальйону тероборони, які наразі перебувають у Краматорську. Ліжка забезпечують комфортні умови для сну, а значить додають сил для перемоги. Віримо в ЗСУ та тримаємо руку на пульсі. Україна переможе», – наголосив Михайло Наконечний.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Порайка А.М.
  • Про звернення Київської міської ради до Комплексу відпочинку «Пуща-водиця» Державного управління справами щодо відмови від права постійного користування на земельну ділянку з кадастровим номером 8000000000:78:318:0003 на вул. Вишгородська, 150 у Оболонському районі міста Києва
  • Про зміну назви комунального підприємства «ЛІК» м. Києва» та реорганізацію шляхом приєднання комунального підприємства «МІСЬКИЙ МАГАЗИН» виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про проведення перевірки належного виконання умов договорів оренди, позички та охоронних договорів укладених щодо комунального майна територіальної громади міста Києва, здійснення контролю за використанням такого майна, орендарем чи користувачем (позичальником) якого є релігійні організації (об’єднання), керівний центр (управління) яких
  • Про особливості звільнення самовільно зайнятих та самовільно забудованих релігійними організаціями (об’єднаннями), керівний центр (управління) яких знаходиться за межами України в державі, яка законом визнана такою, що здійснила військову агресію проти України та/або тимчасово окупувала частину території України, чи які мають канонічні та
  • Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ НАУКОВО-ВИРОБНИЧОМУ ЦЕНТРУ «ЄВРОДІМ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для розміщення, обслуговування об'єктів транспортної інфраструктури (заїзди/виїзди) на перетині вулиць Старонаводницької та Лаврської у Печерському районі міста Києва (
  • Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГІЛЬДІЯ НЕРУХОМОСТІ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, обслуговування об'єктів транспортної інфраструктури (заїзди/виїзди) на просп. Валерія Лобановського, 116 у Голосіївському районі міста Києва (776473016)
  • Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГІЛЬДІЯ НЕРУХОМОСТІ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, обслуговування об'єктів транспортної інфраструктури (заїзди/виїзди) на просп. Відрадному, 105 у Солом'янському районі міста Києва (472013612)
  • Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГІЛЬДІЯ НЕРУХОМОСТІ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, обслуговування об'єктів транспортної інфраструктури (заїзди/виїзди) на просп. Відрадному, 105 у Солом'янському районі міста Києва (572001061)
  • Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВЕСТ ОЙЛ ГРУП» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, обслуговування об'єктів транспортної інфраструктури (заїзди/виїзди) на вул. Академіка Заболотного, 174-а у Голосіївському районі міста Києва (370188786)