Депутати Київської міської ради доставили гуманітарну допомогу та амуніцію добровольцям та військовослужбовцям у міста Дніпро та Запоріжжя

Tool items

Депутати Київської міської ради Юлія Ярмоленко та Ярослав Федоренко доставили гуманітарну допомогу та амуніцію добровольцям та військовослужбовцям у міста Дніпро та Запоріжжя.

За словами депутатки Київської міської ради Юлії Ярмоленко, щоденно наша команда формує гуманітарні вантажі та доставляє продукти харчування, амуніцію,  спецобладнання в регіони, які розташовано на Сході та Півдні нашої країни.

«Кожен з нас докладає максимум зусиль задля подолання наслідків військової агресії росії та допомоги бійцям у боротьбі з ворогом. За підтримки українського благодійного фонду «Fenyx Group» вдалось зібрати кошти та закупити необхідні товари та амуніцію для захисників. Наша команда надає гуманітарну допомогу бійцям добровольчих батальйонів, які наразі несуть військову службу на Сході України. Так ми прибули в місто Дніпро та особисто передали добровольцям спецзасоби та квадрокоптер, які буде використано у процесі розвідувальних та пошукових операцій. Разом наближаємось до української перемоги», – розповіла Юлія Ярмоленко.

Як зазначив депутат Київської міської ради Ярослав Федоренко, в Україні третій місяць триває повномасштабна війна з ворогом, тому необхідно спрямовувати велику частину ресурсів задля підвищення обороноздатності нашої армії, а також рівня безпеки кожного добровольця та військовослужбовця.

«З Дніпра ми вирушили до Запоріжжя, де також спільно з командою передали бронежилети військовим, які боронять території на Півдні України. Крім цього доставили та розвантажили вантажівку з продуктами харчування для захисників та захисниць. Ми подякували бійцям за щоденну оборону українських позицій та захист нашої держави від окупантів. У кожного свій напрям роботи та окремий так званий фронт протистояння військовій агресії росії. На цьому ми не завершуємо нашу діяльність, й надалі будемо доставляти гуманітарну допомогу військовим, а також постраждалим внаслідок війни цивільним», – додав Ярослав Федоренко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2022-2024 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 16.12.2021 № 4031/4072
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31.08.2021 № 2183/2224 «Про реорганізацію комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський міський туристично-інформаційний центр»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 28.07.2020 № 83/9162 «Про затвердження списку присяжних Печерського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 19.12.2019 № 505/8078 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 66 кварталі Броварського лісництва у Деснянському районі міста Києва (448443225)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ОЛВІ КО ЛТД» земельної ділянки в оренду для реконструкції, експлуатації та обслуговування автозаправної станції з об'єктами дорожнього сервісу та влаштуванням зони зелених насаджень на вул. Шевченка, 196-А у Солом'янському районі міста Києва (605193969)
  • Про передачу Приватному акціонерному товариству «Укрсвітло» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування існуючих будівель та споруд цілісного майнового комплексу на вул. Івана Виговського, 8д у Подільському районі міста Києва (515541558)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БТБ ТОРГ» земельної ділянки в оренду для реконструкції, експлуатації та обслуговування майнового комплексу під громадсько-житлову забудову (громадсько-житловий комплекс) на просп. Георгія Гонгадзе, 18-і у Подільському районі міста Києва (373986225)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АВТОМИЙКА-ЕНДОРФІН» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі на вул. Білоруській, 40-Г у Шевченківському районі міста Києва (364123780)